Marki » R S » orientalno - przyprawowe « Grupy

Desperado Smell Bent dla mężczyzn

Desperado Smell Bent dla mężczyzn

Mam: 1 Miałem: 1

skórzany
Desperado Smell Bent dla mężczyzn Zdjęcia Desperado Smell Bent dla mężczyzn Zdjęcia Desperado Smell Bent dla mężczyzn Zdjęcia Desperado Smell Bent dla mężczyzn Zdjęcia

Desperado marki Smell Bent to orientalno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Desperado został wydany w latach 2000's. Twórcą kompozycji zapachowej jest Brent Leonesio. Perfumy zawierają takie składniki, jak opoponaks, cedr virginia, szafran i imbir.

Opoponaks Cedr Virginia Szafran Imbir

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Desperado by Smell Bent.

Desperado Recenzje Perfum

Arsenicum
Arsenicum

Bardzo suche, bardzo dziwne, bardzo nieperfumowe.
Pachnąca ciekawostka - piszę o nich tylko dlatego, że tli się we mnie płomyk nadziei: "a może jest tu jakiś fan orzeszków ziemnych?" :D
Desperado, to słony zapach solonych orzeszków ziemnych z puszki. Niewiele się tu dzieje, początek, to słone opary ze świeżo otwartej, aluminiowej puszki, a serce, to smak brązowej, gorzkiej skórki z orzecha arachidowego. Całość bardzo sugestywna i co ciekawe, całkiem nieźle imitująca naturę, zakładając, że orzechy z puszki to jeszcze natura. :D

Słaba projekcja, przy czterech godzinach trwałości.

Desperado by Smell Bent 2.50 out of 5 based on 4 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Smell Bent Desperado, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Smell Bent Desperado, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Desperado marki Smell Bent. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Desperado marki Smell Bent reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Kenzo Kenzo Jungle le Tigre Marc Jacobs Marc Jacobs Autumn Splash Amber Perry Ellis 360° Red for Men Michael Kors Chic Bois 1920 Sushi Imperiale Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Poe's Tobacco Ramon Molvizar Black Goldskin La Prairie Life Threads Gold Sage Machado Amber Thymes Ambersweet Orange D`Orsay L'Intrigante ID Parfums Kachgar