Marki » R S » szyprowe « Grupy

Debonair Eau Dandy Smell Bent dla kobiet i mężczyzn

Debonair Eau Dandy Smell Bent dla kobiet i mężczyzn

Debonair Eau Dandy marki Smell Bent to szyprowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Nutami głowy są cytryna, neroli i lawenda; nutami serca są róża i jaśmin; nutami bazy są mech dębowy, drzewo sandałowe i piżmo.

Cytryna Neroli Lawenda

Róża Jaśmin

mech dębowy Drzewo sandałowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Debonair Eau Dandy by Smell Bent.

Debonair Eau Dandy Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Smell Bent Debonair Eau Dandy, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Smell Bent Debonair Eau Dandy, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Debonair Eau Dandy marki Smell Bent. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Debonair Eau Dandy marki Smell Bent reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowe
Courreges Eau de Courreges Jacomo Paradox for Men Ayala Moriel Ayalitta Tom Ford Moss Breches M. Micallef Avant-Garde Penhaligon`s Quercus Brooksfield Brooksfield Men Auguste Esprit de Chypre Sinfonia di Note Saveur d'Artichaut Escentric Molecules Escentric 03 Six Scents Six Scents Series Three 1 Alex Mabille: Beau Bow Le Labo Poudre D’Orient