Marki » R S » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Debonair Smell Bent dla kobiet i mężczyzn

Debonair Smell Bent dla kobiet i mężczyzn

Debonair Smell Bent dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Debonair Smell Bent dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Debonair Smell Bent dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Debonair Smell Bent dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Debonair marki Smell Bent to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Brent Leonesio. Nutami głowy są pomarańcza i neroli; nutami bazy są mech dębowy i wanilia.

Pomarańcza Neroli

Mech dębowy Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Debonair by Smell Bent.

Debonair Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Smell Bent Debonair, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Smell Bent Debonair, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Debonair marki Smell Bent. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Debonair marki Smell Bent reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Davidoff Cool Water Frozen Maurer & Wirtz 4711 Original Eau de Cologne Missoni Missoni Colori - Missoni Arancio Esteban Fraicheur Andalouse Nobile 1942 Vespriesperidati Gold for Women Penhaligon`s Blenheim Bouquet Patyka Hesperide Guerlain Eau de Guerlain Baxter of California Bravado2 Maitre Parfumeur et Gantier Eau Pour Le Jeune Homme Lush Cinders Maison Francis Kurkdjian Absolue Pour le Matin