Marki » R S » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Debonair Smell Bent dla kobiet i mężczyzn

Debonair Smell Bent dla kobiet i mężczyzn

Debonair Smell Bent dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Debonair Smell Bent dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Debonair Smell Bent dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Debonair Smell Bent dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Debonair marki Smell Bent to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Brent Leonesio. Nutami głowy są pomarańcza i neroli; nutami bazy są mech dębowy i wanilia.

Pomarańcza Neroli

Mech dębowy Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Debonair by Smell Bent.

Debonair Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Smell Bent Debonair, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Smell Bent Debonair, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Debonair marki Smell Bent. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Debonair marki Smell Bent reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Calvin Klein CK One Giorgio Armani Emporio Armani White For Him Air-Val International The Simpsons Bond No 9 Little Italy Clean Clean Provence Missoni Missoni Colori - Missoni Arancio Givenchy Givenchy Play Eau de Toilette Carthusia Mediterraneo Yves Rocher Antartic Guerlain Aroma Allegoria Aromaparfum Vitalising Rasasi Chastity Men Fragonard Cologne Grand Luxe