Marki » R S » orientalne « Grupy

Dead of Winter Smell Bent dla kobiet i mężczyzn

Dead of Winter Smell Bent dla kobiet i mężczyzn

lekko korzenny

Dead of Winter marki Smell Bent to orientalne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Dead of Winter został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Brent Leonesio. Perfumy zawierają takie składniki, jak anyż gwiazdkowaty, wanilia, heliotrop, cedr i piżmo.

Anyż gwiazdkowaty Wanilia Heliotrop Cedr Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dead of Winter by Smell Bent.

Dead of Winter Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Smell Bent Dead of Winter, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Smell Bent Dead of Winter, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dead of Winter marki Smell Bent. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dead of Winter marki Smell Bent reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Thierry Mugler Angel La Part des Anges Bath and Body Works Sensual Amber Pupa Puposhka Gold Comme des Garcons Comme des Garcons Series 7 Sweet: Nomad Tea Demeter Fragrance Junior Mints L`Erbolario Myrrhae Miller Harris Piment des Baies Jessica McClintock Scott McClintock Roja Dove Enslaved Alain Delon Samourai Michel Germain Sexual Secret Men Aesop Mystra