Marki » R S » « Grupy

Commando Smell Bent dla kobiet i mężczyzn

Commando Smell Bent dla kobiet i mężczyzn

Commando Smell Bent dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Commando Smell Bent dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Commando Smell Bent dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Commando Smell Bent dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Commando marki Smell Bent to perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Brent Leonesio. Nutę głowy stanowi piżmo; nutą bazy jest fasolka tonka.

Piżmo

Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Commando by Smell Bent.

Commando Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Smell Bent Commando, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Smell Bent Commando, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Commando marki Smell Bent. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Commando marki Smell Bent reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
XOXO Heartbeat Profumum Roma Santalum Royall Fragrances Royall Bay Rhum Krizia Teatro Alla Scala Ermenegildo Zegna Zegna Colognia Custo Barcelona Custo Man Essentially Me Trade Wind Demeter Fragrance Condensed Milk So...? So...? Inspired Love & Toast Persimmon Plum Keiko Mecheri Les Zazous Elemis Elemis Eau de Parfum