Marki » R S » orientalno - drzewne « Grupy

Vikt Slumberhouse dla kobiet i mężczyzn

Vikt Slumberhouse dla kobiet i mężczyzn

agarowy
kamforowy

Vikt marki Slumberhouse to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Vikt został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Josh Lobb. Perfumy zawierają takie składniki, jak styraks, agar (oud) i liść laurowy.

Styraks Agar (oud) Liść laurowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vikt by Slumberhouse.

Vikt Recenzje Perfum

Kage
Kage

"Grzybnia żyje dzięki temu, że wysysa resztki soków z tego, co umiera, co się rozkłada i wsiąka w ziemię. Grzybnia jest życiem śmierci, życiem rozkładu, życiem tego to umarło.
(...)
Głęboko pod ziemią, w samym środku Wodenicy, tętni wielki biały splątany kłąb plechy, który jest sercem grzybni. Stąd grzybnia rozpościera się na wszystkie strony świata. Las jest tutaj ciemny i wilgotny. Wybujałe jeżyny wiążą pnie drzew. Wszystko porasta bujny mech. Ludzie instynktownie omijają Wodenicę, chociaż nie wiedzą, że tu, pod spodem, żyje serce grzybni."*

Tak według mnie pachnie Vikt - niczym grzybnia pulsująca w korzeniach drzew. Butwiejące liście, trująca pleśń, słodka zgnilizna.
A tak naprawdę to oud: medyczny, zimny, trupi, jesienny, leśny, ściółkowy, anyżkowy, lukrecjowy, raz gorzki, raz słodki. Niesamowity. Ale autentycznie zemdlił mnie ten zapach.
Polecam fanom strasznych lasów i turpizmu w perfumach.

* Olga Tokarczuk, "Prawiek i inne czasy"

vertigo
vertigo

Vikt - prawdziwie listopadowe perfumy.
Pachną jak esencja lasu pod koniec jesieni: butwiejące liście i igliwie, wilgotne zmurszałe drewno oraz odrobina aromatu mchowo-grzybowego. Do tego palony cukier.
W środku lasu stoi niska lepianka, wiedźma gotuje w olbrzymim kotle zielono-brunatną miksturę o zapachu lukrecjowych Haribo wheels. Jeden łyk tego wywaru sprawi, że zgubisz drogę powrotną.
Nie lubię lukrecji, dla mnie Vikt jest zbyt wymagający, ale jedyny w swoim rodzaju.

Tripod
Tripod

Od początku zapach przeszedł 4 reformulacje. Wersja pierwotna bardzo dzika , krótka lista składników i to dało się wyczuć. Wersja 2014 pozmieniana , dodali słodkich kwiatków i wietrznego vetiveru. Zapach pozostaje wciąż bardzo oryginalny ciemnozielony .

Oudu nie czuje nawet w bazie: cynamon , vetiver trochę kwiatków, laur. Gdzieś czytałem , że dymiąca . Niestety nie wyczuwam dymu, raczej paloną, słodką żywicę styraksową (podobną do lukrecji).

Sweet monter, too sweet

Zbyt szybki zakup , który niestety będzie trzeba puścić w świat.

Vikt by Slumberhouse 2.75 out of 5 based on 5 ratings and 3 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Slumberhouse Vikt, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Slumberhouse Vikt, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vikt marki Slumberhouse. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vikt marki Slumberhouse reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Keiko Mecheri Patchoulissime Jacomo Jacomo de Jacomo Christian Dior Elixir Midnight Poison Mojo Be Glamouros Herve Leger Herve Leger Serge Lutens Bois et Fruits Pierre Cardin Pierre Cardin Collection Cedre-Ambre Jacques Fath Fath Pour L`Homme DSH Perfumes Sandalo Inspiritu Montale Louban Reminiscence Ambre Laura Mercier Minuit Enchante