Marki » R S » orientalno - fougere « Grupy

Baque Slumberhouse dla kobiet i mężczyzn

Baque Slumberhouse dla kobiet i mężczyzn

tytoniowy
ziołowy

Baque marki Slumberhouse to orientalno - fougere perfumy dla kobiet i mężczyzn. Baque został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Josh Lobb. Perfumy zawierają takie składniki, jak morela, cedr, wanilia, liść tytoniu, dzięgiel i ambra.

Morela Cedr Wanilia Liść tytoniu Dzięgiel Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Baque by Slumberhouse.

Baque Recenzje Perfum

Początek jest mocno skórzany, później pojawia się nuta wysuszonego na wiór siana i lekko kwaśnego tytoniu.

Z biegiem czasu pojawia się odrobinę dymna wanilia i zapach się dość mocno wysładza. Interesujący. Trwałość dość dobra.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Slumberhouse Baque, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Slumberhouse Baque, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Baque marki Slumberhouse. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Baque marki Slumberhouse reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - fougere
Versace Dreamer Givenchy Xeryus Rouge Prada Prada Amber Pour Homme (Prada Man) Puma Flowing Man Christian Dior Eau Noire Chopard Heaven Hermes Hermessence Brin de Reglisse Clive Christian X for Men Chiemsee Revolution! Regency Cosmetics Jade East Cale Fragranze d’Autore Preludio d'Oriente Jean Paul Gaultier Le Male Terrible