Marki » R S » drzewno - aromatyczne « Grupy

Six Scents Series Two 1 3.1 Phillip Lim: Collage Six Scents dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Six Scents Series Two 1 3.1 Phillip Lim: Collage Six Scents dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Six Scents Series Two 1 3.1 Phillip Lim: Collage marki Six Scents to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Six Scents Series Two 1 3.1 Phillip Lim: Collage został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Nathalie Gracia-Cetto. Perfumy zawierają takie składniki, jak paczula, cedr virginia, kadzidło, bergamotka, jagody jałowca, magnolia i czarny pieprz.

Paczula Cedr Virginia Kadzidło Bergamotka Jagody jałowca Magnolia Czarny pieprz

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Six Scents Series Two 1 3.1 Phillip Lim: Collage by Six Scents.

Six Scents Series Two 1 3.1 Phillip Lim: Collage Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Six Scents Six Scents Series Two 1 3.1 Phillip Lim: Collage, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Six Scents Six Scents Series Two 1 3.1 Phillip Lim: Collage, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Six Scents Series Two 1 3.1 Phillip Lim: Collage marki Six Scents. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Six Scents Series Two 1 3.1 Phillip Lim: Collage marki Six Scents reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Lacoste Lacoste Baldessarini Del Mar Caribbean Jean Patou Voyageur Guerlain Vetiver Frozen Fragrance Giorgio Armani Armani Code Casino Limited Edition 2008 Le Prince Jardinier L`Eau de Prince Jardinier Perfumer`s Workshop Samba Heat Men Fred Hayman 273 Indigo for Men Carolina Herrera 212 Men On Ice 2009 Ayala Moriel Bon Zai CB I Hate Perfume Just Breathe Florascent Aqua Colonia Du Soleil