Marki » R S » orientalne « Grupy

Six Scents Series Three 6 Ohne Titel: M Six Scents dla kobiet i mężczyzn

Six Scents Series Three 6 Ohne Titel: M Six Scents dla kobiet i mężczyzn

Mam: 2 Chcę: 1

Six Scents Series Three 6 Ohne Titel: M Six Scents dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Six Scents Series Three 6 Ohne Titel: M Six Scents dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Six Scents Series Three 6 Ohne Titel: M Six Scents dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Six Scents Series Three 6 Ohne Titel: M marki Six Scents to orientalne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Six Scents Series Three 6 Ohne Titel: M został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Yann Vasnier. Nutę głowy stanowi kardamon; nutami serca są cedr virginia i Śliwka; nutami bazy są piżmo, fasolka tonka, kastoreum, cywet i nuty pudrowe.

Kardamon

Cedr Virginia Śliwka

Piżmo Fasolka tonka Kastoreum Cywet Nuty pudrowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Six Scents Series Three 6 Ohne Titel: M by Six Scents.

Six Scents Series Three 6 Ohne Titel: M Recenzje Perfum

adaszek
adaszek

Ojjj jest animalnie, jest. Inaczej jednak niż w Musc Ravageur czy Kinskim. Co ciekawe, nie czuję śliwki ani kardamonu. Z atomizera taka ładna śliwka wybrzmiewa, a po aplikacji brak. Przede wszystkim jest to kompozycja w której umiejscowiona jest silna skóra. Nie sama, porośnięta futrem. Zostało nadpalone, a przez to sączy się z niego smolisty obłok. Tylko to nadpalenie nie idzie od ognia, a raczej łączy mi się z prostownicą, jakbyśmy spalili nią pasmo włosów. Formę futra natomiast przyrównałbym do podszerstka mojego psiaka. Z jego perspektywy ma bardzo ważne właściwości, ponieważ chroni przed zimnem. Jest gęste i miękkie, choć mocno osadzone, zbite. Trudne do rozczesania. Przy tym słabo przepuszcza wodę. Taka koncepcja utrzymuje się przez większość czasu trwania kompozycji, dopiero potem wchodzą inne składniki. Dokładniej tonka oraz nuty pudrowe. Razem z obecnym piżmem przypomina mi ten fragment dawne wody, moja ciocia używała takich. Posiadały one takie charakterystyczne orzechowo-piżmowe oblicze, bursztynowe. Podobną rzecz czułem w zejściu męskiego Silver Wind Wood od Dsquared2 oraz poniekąd w Tomie Fordzie Noir Edt, które to właśnie powodowały, że widziałem te kompozycję i na kobietach. Podczas noszenia Ohne Title myślę o człowieku i jego przemianie w wilkołaka. Gdy czas wskaże północ, jego oblicze radykalnie się zmienia. W oczach stają pionowe czarne belki, a przestrzeń wokół nich robi się żółta, połyskując niczym zorza polarna na niebie. Na nadgarstkach i częściach dłoni pojawiają się źdźbła włosów, porastając wzdłuż ręce. Chociaż palce, wewnętrzna część dłoni i stopy nie mają owłosienia. Uszy są postawione, wysoko i mocno osadzone. Do tego bezlitosne kły oraz szpony. Tworzy się wilk. Silny, zwinny, zwrotny, o wybitnych parametrach zmysłów. Po aktywnej nocy, powraca do człowieczego obrazu ciała z charakterystyczną jego mową, nie pamiętając niczego co się wydarzyło. To ta druga, ciepła część Ohne Title ugłaskuje to początkowe, zimne zwierzę. Jak wszystkie Six Scents'y które poznałem, trwałość nie budzi narzekania (a raczej co innego budzi ;)) i to jest ich mocna strona. Lotność niezbyt impresywna i tutaj akurat mi pasuje. Ale nie taki pas w pokerze ;)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Six Scents Six Scents Series Three 6 Ohne Titel: M, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Six Scents Six Scents Series Three 6 Ohne Titel: M, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Six Scents Series Three 6 Ohne Titel: M marki Six Scents. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Six Scents Series Three 6 Ohne Titel: M marki Six Scents reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Hanae Mori Hanae Mori Avon Imari Seduction Gres Ambre de Cabochard Jovoy Paris Oriental L`Artisan Parfumeur L'Eau d'Ambre La Maison de la Vanille Vanille Givree de Antilles Comme des Garcons Comme des Garcons Series 7 Sweet: Spicy Cocoa Tonino Lamborghini Mitico Christian Dior Ambre Nuit James Heeley Cardinal Roberta di Camerino Roberta di Camerino Pour Homme Guerlain Tonka Imperiale