Marki » R S » orientalne « Grupy

Six Scents Series Three 4 Rad Hourani: Ascent Six Scents dla kobiet i mężczyzn

Six Scents Series Three 4 Rad Hourani: Ascent Six Scents dla kobiet i mężczyzn

ozonowy
dymny
Six Scents Series Three 4 Rad Hourani: Ascent Six Scents dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Six Scents Series Three 4 Rad Hourani: Ascent Six Scents dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Six Scents Series Three 4 Rad Hourani: Ascent marki Six Scents to orientalne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Six Scents Series Three 4 Rad Hourani: Ascent został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Christophe Raynaud. Nutami głowy są brzoskwinia i liść fiołka; nutami serca są ylang-ylang, cedr virginia, róża i skóra; nutami bazy są piżmo, kadzidło, benzoes, fasolka tonka i nuty pudrowe.

Brzoskwinia Liść fiołka

Ylang-ylang Cedr Virginia Róża Skóra

Piżmo Kadzidło Benzoes Fasolka tonka Nuty pudrowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Six Scents Series Three 4 Rad Hourani: Ascent by Six Scents.

Cashmere Mist

Six Scents Series Three 4 Rad Hourani: Ascent Recenzje Perfum

Według informacji twórców ten zapach miał symbolizować wszystkie etapy życia człowieka. Miał zawierać kolejno nutę spermy, pudru dla niemowląt, skóry symbolizującej dojrzałość i kadzidła – jako symbolu śmierci.

Byłam bardzo ciekawa jak perfumiarze z tego wybrną – i z wymienionych nut czuję tylko śliczny, słodki puder, lekko rozcieńczony aldehydami. Skóry ani kadzidła ani widu ani słychu – ale to dobrze, bo w tej formie zapach bardzo mi się podoba, przypomina mi Cashmere Mist Donny Karan.

Trwałość dość dobra, ale jest bardzo bliskoskórny. Jeden z ładniejszych pudrowych zapachów, jakie miałam okazję poznać.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Six Scents Six Scents Series Three 4 Rad Hourani: Ascent, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Six Scents Six Scents Series Three 4 Rad Hourani: Ascent, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Six Scents Series Three 4 Rad Hourani: Ascent marki Six Scents. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Six Scents Series Three 4 Rad Hourani: Ascent marki Six Scents reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Diptyque Eau Lente Bois 1920 Sutra Ylang Comme des Garcons Comme des Garcons Series 7 Sweet: Sticky Cake Demeter Fragrance HOTKISS Double Trouble Jacques Fath Fath de Fath Sonoma Scent Studio Ambre Noir Avon Little White Dress Ted Lapidus Lapidus Pour Homme Stephanie de Saint-Aignan Berberiades DSH Perfumes Arome d'Egypte (a Spikenard perfume; Natural) The Different Company Oriental Lounge Damien Bash Parfum Lucifer No.3