Marki » R S » drzewno - przyprawowe « Grupy

Mam: 1

Six Scents Series Three 3 Junn.J: Can't Smell Fear Six Scents dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Six Scents Series Three 3 Junn.J: Can't Smell Fear Six Scents dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Six Scents Series Three 3 Junn.J: Can't Smell Fear marki Six Scents to drzewno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Six Scents Series Three 3 Junn.J: Can't Smell Fear został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Nathalie Gracia-Cetto. Nutami głowy są gałka muszkatołowa, bergamotka, mandarynka i różowy pieprz; nutami serca są cedr virginia, kadzidło, korzeń irysa i ambrette (piżmo ambrowe); nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe, ambra i skóra.

Gałka muszkatołowa Bergamotka Mandarynka Różowy pieprz

Cedr Virginia Kadzidło Korzeń irysa Ambrette (piżmo ambrowe)

Piżmo Drzewo sandałowe Ambra Skóra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Six Scents Series Three 3 Junn.J: Can't Smell Fear by Six Scents.

Six Scents Series Three 3 Junn.J: Can't Smell Fear Recenzje Perfum

adaszek
adaszek

Projekt Six Scents Series przykuł moją uwagę, gdy poszukiwałem zapachów stworzonych przez Christopha Raynaud. Normalnie nie wiem czy bym po niego sięgnął, staram się co prawda przeglądać składy wszystkich kompozycji, ale trochę by mi zajęło zanim bym do niego ostatecznie dotarł. Każdy zapach ma przewodnią tematykę i historię, którą odwzorowywał później perfumiarz. Nosy są naprawdę ciekawe, bo oprócz Christopha mamy m.in. Yanna Vasniera, Rodrigo Flores-Roux, jest Stephen Nielsen który tworzył m.in. dla Bonda 9, Shyamala Maisondieu (Ford, ELDO, Lanvin) czy właśnie Nathalie Gracia-Cetto o zapachu której będę pisać. Po przeglądzie wszystkich nut z serii 3 Memories, moją uwagę najbardziej przykuł Can’t Smell Fear. Zaciekawiło mnie to rozpisane otwarcie drzewno-cytrusowo-aromatyczne. Czy ono takie jest w rzeczywistości myślałem? Głównie jest drzewne, z cytrusów wyłapuję tylko zieloną mandarynkę która dotyka się uchwytem przywitalnym z gałką po czym ucieka czym prędzej, jakby speszona tym niespodziewanym spotkaniem. Początek mocno przypomina mi Azzaro Visit, jest jednak dla mnie lepszy, ten muszkat podany jest ładnie i przyjaźnie. W AV obejmuje nas swoimi mackami i nie chce puścić, być może Annick celowo dokonała przeładowania, nie będę się czepiał tej fenomenalnej Pani :) zwłaszcza za jej męski Potion aahhh cudo! Bergamotki i różowego pieprzu nie czuję. Z pełnego flakonu, za kilkunastym użyciem może bym i wyłapał. Problem polega też na tym, że różowy pieprz w połączeniu ze słodkimi cytrusami tworzy konfiturową tkaninę. Tutaj tego nie ma, bo mamy bardziej kwaśną zieloną mandarynkę. Gdy początkowe nuty zejdą z piedestału, otrzymujemy to, co będziemy wąchać do końca. A mianowicie kompozycja nabiera gładko-skórzanej formy. Dla mnie jest to skórzana sofa o brązowym kolorze. Miękka, wygodna i aż chce się ją dotknąć, sprawdzić nasycenie. Doskonale wiemy ile ona kosztuje oraz że raczej nie pasuje do naszego domu, a mimo to siadamy i myślimy o zakupie. I ja mam tak samo, bo ten zapach kusi mnie abym go nabył, coraz bardziej mi się podoba. Może i do mnie nie pasuje, ale dobrze mi się go nosi. Tym bardziej, że trzyma się naprawdę nieźle nie chcąc zejść ze skóry. Pojawił się też moment, że poczułem unoszący się dym. Ja nie palę, więc jestem wyczulony na wszelkie spaliny ;) To kadzidło wychodzące z wnętrza kompozycji dobrze komponuje się z balsamicznością, dając fajną głębię. Frunie ten dymek sobie do nieba, czyli do naszego nosa :) Znalazłem też skład, gdzie podawane było użycie rezinoidu kadzidlanego. Wyczytałem, że są to produkty naturalnie otrzymywane z wydzielin roślinnych (żywic, gumożywic, balsamów). Wyodrębniane są metodą ekstrakcji za pomocą lotnych rozpuszczalników organicznych (jak alkohol etylowy, toulen) i oddestylowanie rozpuszczalnika. Stosowane są jako utrwalacze wyrobów perfumeryjnych. Zauważyłem jeszcze jedną rzecz, zapach ten ma lekko animalny wydźwięk. Niby jest wyczuwalny, ale zaznacza tylko swoją obecność, nie razi. Raczej uzupełnienia całość, niż tworzy oddzielny byt.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Six Scents Six Scents Series Three 3 Junn.J: Can't Smell Fear, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Six Scents Six Scents Series Three 3 Junn.J: Can't Smell Fear, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Six Scents Series Three 3 Junn.J: Can't Smell Fear marki Six Scents. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Six Scents Series Three 3 Junn.J: Can't Smell Fear marki Six Scents reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Jil Sander Sport for Men Esprit Esprit Horizon Women Canali Black Diamond Tom Ford Tom Ford for Men Extreme Sahlini Parfums L'Homme Donna Karan DKNY Men Summer 2009 Jovan Woman Lolita Lempicka L`Eau au Masculin Cuba Paris Cuba Orange G. Nejman G.Nejman  Emir Bath and Body Works Oak Tauer Perfumes 12 Eau D'Epices