Marki » R S » szyprowe « Grupy

Six Scents Series Three 1 Alex Mabille: Beau Bow Six Scents dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Six Scents Series Three 1 Alex Mabille: Beau Bow Six Scents dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Six Scents Series Three 1 Alex Mabille: Beau Bow marki Six Scents to szyprowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Six Scents Series Three 1 Alex Mabille: Beau Bow został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Rodrigo Flores-Roux. Nutami głowy są cytron, bergamotka, gorzka pomarańcza, mandarynka, lawenda, bazylia, mięta, liść fiołka i galbanum; nutami serca są jaśmin, wiciokrzew, róża, magnolia, cyklamen i mastyks; nutami bazy są wetyweria, mech dębowy, irys i kephalis.

Cytron Bergamotka Gorzka pomarańcza Mandarynka Lawenda Bazylia Mięta Liść fiołka Galbanum

Jaśmin Wiciokrzew Róża Magnolia Cyklamen Mastyks

Wetyweria Mech dębowy Irys Kephalis

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Six Scents Series Three 1 Alex Mabille: Beau Bow by Six Scents.

Six Scents Series Three 1 Alex Mabille: Beau Bow Recenzje Perfum

Six Scents Series Three 1 Alex Mabille: Beau Bow by Six Scents 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Six Scents Six Scents Series Three 1 Alex Mabille: Beau Bow, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Six Scents Six Scents Series Three 1 Alex Mabille: Beau Bow, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Six Scents Series Three 1 Alex Mabille: Beau Bow marki Six Scents. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Six Scents Series Three 1 Alex Mabille: Beau Bow marki Six Scents reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowe
Eau D`Italie Eau D'Italie Tom Ford Moss Breches Guerlain Derby Coty Stetson Animale Animale biehl parfumkunstwerke mb02 Roberto Capucci R de Capucci Lancome Sagamore Ayala Moriel Rainforest Detaille Aeroplane Francesco Smalto Molto Smalto Perry Ellis Night