Marki » R S » « Grupy

Six Scents 3 Cosmic Wonder: Spirit of Wood Six Scents dla kobiet i mężczyzn

Six Scents 3 Cosmic Wonder: Spirit of Wood Six Scents dla kobiet i mężczyzn

Six Scents 3 Cosmic Wonder: Spirit of Wood Six Scents dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Six Scents 3 Cosmic Wonder: Spirit of Wood Six Scents dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Six Scents 3 Cosmic Wonder: Spirit of Wood Six Scents dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Six Scents 3 Cosmic Wonder: Spirit of Wood marki Six Scents to perfumy dla kobiet i mężczyzn. Six Scents 3 Cosmic Wonder: Spirit of Wood został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Symrise. Perfumy zawierają takie składniki, jak kolendra, cyprys, wetyweria, zielona trawa, liść figi, elemi, cedr, cyprysik japoński i biała ambra.

Kolendra Cyprys Wetyweria Zielona trawa Liść figi Elemi Cedr Cyprysik japoński Biała ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Six Scents 3 Cosmic Wonder: Spirit of Wood by Six Scents.

Six Scents 3 Cosmic Wonder: Spirit of Wood Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Six Scents Six Scents 3 Cosmic Wonder: Spirit of Wood, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Six Scents Six Scents 3 Cosmic Wonder: Spirit of Wood, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Six Scents 3 Cosmic Wonder: Spirit of Wood marki Six Scents. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Six Scents 3 Cosmic Wonder: Spirit of Wood marki Six Scents reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Thierry Mugler Le Parfum Perry Ellis 360° White for Men Paolo Gigli Grecale Victoria`s Secret Very Sexy Attraction for Him Philosophy Falling in Love Parfum d`Empire Eau de Gloire Yves Rocher So Elixir Julian Rouas Swing Smell Bent Mamma Cassis Esprit Imagine for Him Replay Replay Your Fragrance! Refresh for Her Bogner Bogner for Man