Marki » R S » orientalno - fougere « Grupy

ozonowy
wodny
skórzany
Amber Six Scents dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Amber marki Six Scents to orientalno - fougere perfumy dla kobiet i mężczyzn. Amber został wydany w 2011 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Darryl Do. Perfumy zawierają takie składniki, jak drzewo sandałowe, skóra, ambra, liść fiołka, melon, nuty zielone i cytrusy.

Drzewo sandałowe Skóra Ambra Liść fiołka Melon Nuty zielone Cytrusy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Amber by Six Scents.

Amber Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Six Scents Amber, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Six Scents Amber, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Amber marki Six Scents. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Amber marki Six Scents reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - fougere
Jean Paul Gaultier Le Male Joop! Joop! Homme Hermes Hermessence Brin de Reglisse La Perla Grigioperla Joop! Wolfgang Joop Christian Audigier Ed Hardy Love & Luck for Men Otto Kern Signature Men Jo Malone Amber & Lavender Ineke Field Notes From Paris Regency Cosmetics Jade East Cale Fragranze d’Autore Preludio d'Oriente Chevignon Forever Mine Into The Legend for Men