Marki » R S » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Sisley Eau de 3 Sisley dla kobiet

Sisley Eau de 3 Sisley dla kobiet

Sisley Eau de 3 Sisley dla kobiet Zdjęcia

Sisley Eau de 3 marki Sisley to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet. Sisley Eau de 3 został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są bergamotka, mandarynka, grejpfrut i cytryna amalfi; nutami serca są imbir i osmantus; nutami bazy są paczula, wetyweria, benzoes, wanilia i piżmo.

Bergamotka Mandarynka Grejpfrut Cytryna Amalfi

Imbir Osmantus

Paczula Wetyweria Benzoes Wanilia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sisley Eau de 3 by Sisley.

Sisley Eau de 3 Recenzje Perfum

adaszek
adaszek

Numer trzy. Dwa plus jeden to nie tylko zespół, to też trzy. Był chłopak - jeden, potem poznał dziewczynę - dwa. Połączyła ich jedna miłość, chociaż z dwóch serc. I teraz jest ich troje, ale nie chodzi tu o zespół muzyczny. Pojawiło się dziecko. Planują swoje życie jak stół, nadając mu nóg, aby było stabilne. Pierwsza noga to dom, by mieli gdzie mieszkać. Druga związek, bo bez niego nie byłoby ich tutaj. Trzecie to potomstwo, by szła nowa siła. Stabilny stół ma jednak cztery nogi, ta ostatnia niech będzie tym co sobie wymarzą, aby być szczęśliwymi. Serce, rozum, człowiek - trzy wartości. Razem mają większe znaczenie niż pojedynczo. Do trzech razy sztuka, a może do trzystu. Ważne by się nigdy nie zniechęcać. Lepiej trzy razy stracić niż raz się wkopać. Sisley 3 przyodziewa mnie totalnym natłokiem cytrusów jak fala łez które płyną z oczu, jak wodospad Niagara. Wibrujące, eskalujące, wynoszące kompozycję. Każdy z Sisleyów 1, 2 i 3 ma urzekające mnie otwarcie, to głównie one mnie przyciągnęły. Trójka ze wszystkich przemawia do mnie najbardziej. Głównie pachnie mandarynką, bergamotką i wybijająca się cytryną. Niezwykle miłe i zapraszające. Gościnne. Ten wysyp cytrusów przyrównałbym do paintballa, tylko zamiast natłoku kulek wypełnionych farbą, atakowani bylibyśmy owocami. Długo się ten wstęp utrzymuje nie tracąc swojej urody. A ma ją cukierkową, landrynkową, mało miękką. Przy tym obłą. Zachowane są lekkie proporcje. Akcentują nasze dobre samopoczucie oraz sympatyczne nastawienie. Gdy pojawia się imbir, kompozycja stacza się w dół. Traci swoje walory użytkowe, nie wnosi już tego czego bym chciał latem. A chciałbym być bańką dobrego, pozytywnego nastroju. I taką jestem, tylko w środku niej czegoś brakuje. Wypełnienia, ale nie powietrzem, tylko perfumami. Ta bańka nie roztacza się na drugą osobę. Szybko pęka. Z imbirem idzie jeszcze niewiele mandarynki i więcej od niej, ale słabnącej już cytryny. Dostrzegam jeszcze surową paczulę i ciepłą wanilię. Fajnie to pachnie, tak wymijająco. Na tym etapie jednak jest to już słabo wyczuwalne. Oceniam ją najlepiej z całej serii.

AgnieszkaK.
AgnieszkaK.

Dla wielbicielek nieco bardziej gorzkich zapachów na bazie ziół i cytrusów. Lubiłabym bardzo je nosić, pachnie się w nich świeżo, wytrawnie i szlachetnie, ale zapach ulatnia się z mojej skóry zbyt szybko. Mniej więcej jak typowe kolońskie oparte o cytrusy.

Alarte
Alarte

Zapachy Sisleya są na ogół - nazwę to ostrożnie - dosyć specyficzne, ale w przypadku tej "Trójki" przeżyłem mały szok, bo byłem pewien, że jest to zapach męski i dopiero żona wyprowadziła mnie z błędu. Ludzie kochani, jeżeli to naprawdę jest zapach damski, w co nadal wątpię, to ja się poddaję!
Trójka Sisleya to głównie mieszanka mocnych i gorzkich cytrusów, bardzo dużej ilości imbiru i nieco mniejszej ilości bergamotki. Wszystko to skręca po paru godzinach w stronę wetywerii i paczuli, więc w sumie ten zapach wychodzi całkiem interesująco na mężczyznach z mojego otoczenia, ale na kobietach naprawdę jest dziwaczny, delikatnie rzecz ujmując. Panowie mogą spokojnie poeksperymentować z tą teoretycznie damską "Trójką", bo ma ona charakter wyraźnie męski. Paniom radzę jednak daleko posuniętą ostrożność w używaniu tego zapachu, no chyba, że chcą wzbudzać mniej lub bardziej maskowane zdumienie w swoim otoczeniu.
Projekcja jest tu średnia, a trwałość trochę powyżej średniej.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Sisley Sisley Eau de 3, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Sisley Sisley Eau de 3, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sisley Eau de 3 marki Sisley. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sisley Eau de 3 marki Sisley reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chanel Cristalle Eau de Toilette Cacharel LouLou Guerlain Samsara Eau de Parfum Lalique Perles De Lalique Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez For Her Sisley Sisley Eau de 1 Penhaligon`s Iris Prima Giorgio Armani Armani Code Luna Guerlain Insolence Eau de Parfum Nina Ricci Premier jour Christian Dior Dior Addict Balenciaga Balenciaga Paris Estée Lauder Sensuous Noir Kenzo Le Monde Est Beau Jean Paul Gaultier Classique Chanel Coco Eau de Parfum Calvin Klein Truth Kenzo Parfum d`Ete Sisley Sisley Eau de 2 Giorgio Armani Armani Code for Women