Marki » R S » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Sisley Eau de 2 Sisley dla kobiet

Sisley Eau de 2 Sisley dla kobiet

Sisley Eau de 2 Sisley dla kobiet Zdjęcia Sisley Eau de 2 Sisley dla kobiet Zdjęcia

Sisley Eau de 2 marki Sisley to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Sisley Eau de 2 został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są bergamotka, bazylia i kardamon; nutami serca są jaśmin, irys, cyklamen i róża; nutami bazy są paczula, cedr virginia, drzewo sandałowe i wetyweria.

Bergamotka Bazylia Kardamon

Jaśmin Irys Cyklamen Róża

Paczula Cedr Virginia Drzewo sandałowe Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sisley Eau de 2 by Sisley.

Al Waseem

Sisley Eau de 2 Recenzje Perfum

Winfryda
Winfryda

Zapach przedziwny. Nazwałabym go bardzo "roślinnym". Otwarcie jest jak zanurzenie nosa w roztartej w palcach garści świeżo zerwanych polnych kwiatów i ziół.
Kiedy feeria zapachów otwarcia ucichnie, można pokusić się o nazwanie poszczególnych składników: jest tu bazylia, cyklamen, jaśmin i róża. Gdzieś spod spodu przebija paczula i drewno sandałowca. Całość na trawno-wytrawnej bazie wetiweru i cedru. W tle czasem pobrzmiewa kardamon.
Kompozycja w mojej opinii ładna. W sam raz na wiosenno-letnie dni. Dość trwała (nawet do 8 h), chociaż po półgodzinnym rozwinięciu zapach już nie ewoluuje. Projekcja dość łagodna.

adaszek
adaszek

Numer dwa. Potrzeba dwóch, by było jedno. Jeden i jeden, to dwa. Dwoje oczu, dwoje uszu, dwie ręce i dwie nogi. Dwie półkule mózgu, choć myśl jedna. Potrzeba dwóch rzeczy by żyć: wdech i wydech, a więc też i dwa płuca za tym stoją, choć mają jedno ujście. Dwa oblicza doby, jasny dzień i ciemna noc. Dwa oblicza człowieka, dobre i złe. Dwa oblicza czasu, sekunda to setne, minuta to sekundy, godzina to minuty, jedna doba to godziny, tydzień to dni, miesiąc to tygodnie, rok to miesiące. W związku można być razem, we dwoje, chociaż każdy w jednym osobnym ciele. Ponoć dwa razy się nie wchodzi do tej samej rzeki, bo nigdy ona nie będzie taka sama, ale człowiek też musi, ma szansę na zmianę. Dwa razy można przebaczyć, a nawet dwieście. To też dwa, tyko razy sto. Dwa kresy życia, narodziny i umieranie. Dwa policzki mamy, by podnieść za ich pomocą do góry ust końce. I się uśmiechnąć do kogoś. Gdy to odwzajemni, jest nas dwoje. Sisley 2 to dla mnie dżungla, tropiki latem. Otwarcie totalnie zielone, aromatyczne, gorzko-ostre, intensywne w doznania. Mocno wyraźna bazylia i kardamon. Bergamota na piedestale sporo za nimi. Jak my za Indianinem prowadzącym nas po dżungli. Wszystko jest zarośnięte, trudne do przemierzania. Nawet widoczna ścieżka na niewiele się nam zda, gdyby nie on. Idziemy więc za nim, pełniącym funkcję sygnalizatora, jest jak radar wykrywający. Zauważy to czego my byśmy na pewno nie dostrzegli. Na drodze pełno zwisających lian, które trzeba nacinać i rozrzucać na bok. Maczeta pomaga, ręcznie zrobiona z tego co było pod ręką. Jest tak parno, że nie znamy swoich myśli, na szczęście korony drzew blokują nas od palących promieni słońca. To nie jest nasz klimat, a niedługo spadnie znowu deszcz. Oczyszczający, rozprowadzający. Niedaleko, czujemy - płynie rzeka. A w koło nas ogrom drzew. I zwierząt. Węże przegonimy, bo ostrzega je tupot naszych stóp. Wszystko jest tak poblokowane krzewami, że nie widać nic naprzód. A jednak idziemy jakby to wszystko było nam znane. Długo się ta wędrówka ciągnie i zaczynamy słabnąć, tak jak kompozycja. Zanika bazylia, zanika kardamon. Wchodzą kwiaty. Trochę słodkie, delikatne, frywolne. Rosną w siłę. Pachną podobnie jak te przedstawione w Beau Bow Six Scents. Słodkie, pudrowo-mokre. Jakby wyciągnięto je z wody, gdzie długo przebywały - namoczone. Jaśmin, niedaleki w swoim wyrazie od tego ujętego w Amouage Reflection Man. Ciężko wyczuć bazę, ponieważ na tym etapie kompozycja ledwo zipie. Jedyne co zauważam to lekki grymas w postaci nagumowienia się.

Sisley Eau de 2 by Sisley 4.32 out of 5 based on 20 ratings and 2 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Sisley Sisley Eau de 2, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Sisley Sisley Eau de 2, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sisley Eau de 2 marki Sisley. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sisley Eau de 2 marki Sisley reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Bottega Veneta Bottega Veneta Tom Ford Black Orchid Yves Saint Laurent Elle Chanel Coco Eau de Parfum Serge Lutens Fille en Aiguilles Hermes Eau des Merveilles Serge Lutens Five O`Clock Au Gingembre Eisenberg J'ose Montale Full Incense Balenciaga Balenciaga Paris Christian Dior Dune Comme des Garcons Floriental Estée Lauder Amber Mystique Sisley Eau de Campagne Parfum d`Empire Wazamba Paloma Picasso Paloma Picasso Chloe Chloe Eau de Parfum Yves Saint Laurent Opium Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Kyoto Hermes Voyage d'Hermes Parfum