Marki » R S » aromatyczno - zielone « Grupy

Sisley Eau de 1 Sisley dla kobiet

Sisley Eau de 1 Sisley dla kobiet

Sisley Eau de 1 Sisley dla kobiet Zdjęcia Sisley Eau de 1 Sisley dla kobiet Zdjęcia

Sisley Eau de 1 marki Sisley to aromatyczno - zielone perfumy dla kobiet. Sisley Eau de 1 został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są mandarynka, grejpfrut, różowy pieprz i przyprawy; nutami serca są jaśmin, herbata i jałowiec; nutami bazy są paczula i piżmo.

Mandarynka Grejpfrut Różowy pieprz Przyprawy

Jaśmin Herbata Jałowiec

Paczula Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sisley Eau de 1 by Sisley.

Cristalle Eau de Toilette

Sisley Eau de 1 Recenzje Perfum

Almaria
Almaria

Początek to same zielone nuty. Piękny, rześki, nieinwazyjny aromat cytrusów,jak dobra woda kolońska. Trwa to króciutką chwilę. Zapach się leciusieńko wysładza, zaczyna pachnieć jak zielona herbata z kwiatem jaśminu. W tle czuję lekką nutę goryczki. Nie mam pojęcia co daje takie wrażenie ale efekt bardzo ciekawy. Może to jałowiec a może lekko ziemista paczula. Wydaje mi się, że czuje tez lekki aromat siana. Zapach letni, czysty i delikatny. Coś w typie Issey Miyake L'eau d'Issey. Trwałość i projekcja przeciętne.

adaszek
adaszek

Numer jeden. Tyle razy się można narodzić. Pierwszy oddech, haust powietrza i zaczął się dzień numer jeden. Będzie ich setki tysięcy, do zliczenia jako jeden. Co roku jeden raz można świętować urodziny, choć można też codziennie przez cały jeden rok. Jedno życie i jedno odejście. Jedna setna, jedna sekunda i jedna minuta, jedna godzina, jedna doba, jeden tydzień, jeden miesiąc, jeden rok. Jedna dusza, jedno ciało, jedno serce, jeden rozum, jeden człowiek. Jedna twarz ‘w spadku’ po rodzicach, choć różny jej wyraz. Jedna przeszłość, jedna przyszłość i jedno stawanie się osobą. Jednorazowe to wszystko chociaż z wielu cząstek się składa. I tak idzie człowiek po tej jednej ziemi, nad jednym niebem. Jeden raz się przewraca, bo jak się ten kolejny jeden raz nie podniesie, to będzie to ostatni raz. Oby jeden błąd nie przekreślał nigdy człowieka. Jeden raz wybaczyć to tak jak uratować jedno istnienie. Jedna miłość, jedna Ona, jeden On, jedni My. Jeden raz ją pokochał i jeden raz z Nią się przyjdzie mu starzeć. Jeden raz się dowie, że ta jedna osoba odeszła. Jedna kropla, jedna łza która może zmienić wszystko, drążyć skałę. Być może ten jeden raz dowiemy się o czymś czegoś nie zmieni już czas. Sisley 1 zaczyna się od słodkiego soczystego grejpfruta. Potem zaczynają uwydatniać się inne składniki tj. jałowiec, herbata i różowy pieprz. Jest to kolorowa kompozycja, uzależniająca. Letnia, wakacyjna, przyświecająca. Unosząca się w powietrzu jak babie lato. Tego jałowca jest sporo. Bardzo mi się podoba jak został podany. Przyznam bez ukrycia, stawiałem i liczyłem na niego. Zaczyna zbierać się jak chmury na deszcz, przeważać i wsysać szorstkość pieprzu. Następuje coraz większe wysłodzenie, natomiast zapach traci na aromatyczności. Herbata podana tutaj ukierunkowuje mnie sobą na tą w Chez Bondzie, tylko jeszcze dodatkowo jest posłodzona, a nawet przecukrzona. Konkretnie dosypana! Cukrem w kostce. I w takiej formie trwa do końca swojego żywota.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Sisley Sisley Eau de 1, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Sisley Sisley Eau de 1, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sisley Eau de 1 marki Sisley. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sisley Eau de 1 marki Sisley reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Aqua Allegoria Herba Fresca Hermes Elixir des Merveilles Hermes Eau des Merveilles Serge Lutens Fille en Aiguilles Lalique Perles De Lalique Thierry Mugler Innocent Shiseido Feminite du Bois Eisenberg J'ose Gucci Gucci Eau de Parfum Serge Lutens Five O`Clock Au Gingembre Tom Ford Atelier d’Orient Plum Japonais Cartier Le Baiser Du Dragon Tom Ford Black Orchid Serge Lutens Feminite du Bois Guerlain Champs Elysees Eau de Toilette Hermes L’Ambre des Merveilles Sisley Sisley Eau de 3 Ralph Lauren Pure Turquoise Benefit Under My Spell Noelle Emanuel Ungaro Desnuda