Marki » R S » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Eau du Soir 2007 Sisley dla kobiet

Eau du Soir 2007 Sisley dla kobiet

Eau du Soir 2007 marki Sisley to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Eau du Soir 2007 został wydany w 2007 roku. Eau du Soir 2007 stworzyli Jeannine Mongin, Hubert d'Ornano i Isabelle d'Ornano. Nutami głowy są grejpfrut i mandarynka; nutami serca są goździk (roślina), irys, jaśmin, francuskie labdanum, ylang-ylang, paczula, mech dębowy, róża, konwalia, jałowiec, pieprz i jaśminowiec; nutami bazy są piżmo i ambra.

Grejpfrut Mandarynka

Goździk (roślina) Irys Jaśmin Francuskie labdanum Ylang-ylang Paczula Mech dębowy Róża Konwalia Jałowiec Pieprz Jaśminowiec

Piżmo Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau du Soir 2007 by Sisley.

Eau du Soir 2007 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Sisley Eau du Soir 2007, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Sisley Eau du Soir 2007, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau du Soir 2007 marki Sisley. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau du Soir 2007 marki Sisley reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Clinique Clinique Happy Heart Christian Dior Dior Dior S.T. Dupont S.T. Dupont pour Femme Ulric de Varens Varens essentiel Cassis Douceur Luciano Soprani Strass Versace VE Jessica Simpson Fancy Nights Illume Happiology Sunshower Pascal Morabito Or Noir Long Lost Perfume Memoire Cherie Brut Parfums Prestige Babe Faberlic Alatau