Marki » R S » drzewno - aromatyczne « Grupy

Toujours Verts Sinfonia di Note dla kobiet i mężczyzn

Toujours Verts Sinfonia di Note dla kobiet i mężczyzn

Toujours Verts marki Sinfonia di Note to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Toujours Verts został wydany w latach 2000's. Nutami głowy są bergamotka i nuty owocowe; nutami serca są bazylia i nuty zielone; nutami bazy są drzewo sandałowe, paczula i nuty drzewne.

Bergamotka Nuty owocowe

Bazylia Nuty zielone

Drzewo sandałowe Paczula Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Toujours Verts by Sinfonia di Note.

Toujours Verts Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Sinfonia di Note Toujours Verts, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Sinfonia di Note Toujours Verts, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Toujours Verts marki Sinfonia di Note. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Toujours Verts marki Sinfonia di Note reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Chevignon Che by Chevignon Joop! Joop! Go Otto Kern Cycle Diptyque Philosykos Diptyque Virgilio Geo. F. Trumper Sandalwood Cologne Azzaro Pure Vetiver DSH Perfumes Bancha Caswell Massey Greenbriar Best Company Best Company Express Honor Strange Invisible Perfumes Atlantic