Marki » R S » kwiatowo - owocowe « Grupy

Petale Rose Sinfonia di Note dla kobiet

Petale Rose Sinfonia di Note dla kobiet

kwaśny

Petale Rose marki Sinfonia di Note to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Petale Rose został wydany w latach 2000's. Nutę głowy stanowi nuty owocowe; nutą serca jest róża; nutą bazy jest piżmo.

Nuty owocowe

Róża

Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Petale Rose by Sinfonia di Note.

Petale Rose Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Sinfonia di Note Petale Rose, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Sinfonia di Note Petale Rose, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Petale Rose marki Sinfonia di Note. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Petale Rose marki Sinfonia di Note reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Creed Spring Flower Burberry Burberry Brit Davidoff Cool Water Game Donna Karan DKNY Summer 2008 Missoni Missoni Colori - Missoni Giallo Oriflame Pop Glam Electric Yellow Girard Bali Sunrise Lush Ginger Keiko Mecheri Grenats Eisenberg Rouge & Noir Michael Kors Very Hollywood Sparkling Lucy B Royal Peony Rose and Mandarin Musk