Marki » R S » cytrusowe « Grupy

Ecorce d'Orange Sinfonia di Note dla kobiet i mężczyzn

Ecorce d'Orange Sinfonia di Note dla kobiet i mężczyzn

aldehydowy

Ecorce d'Orange marki Sinfonia di Note to cytrusowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Ecorce d'Orange został wydany w latach 2000's. Nutę głowy stanowi aldehydy; nutami serca są bergamotka, cytryna amalfi, pomarańcza, mandarynka i nuty owocowe; nutą bazy jest piżmo.

Aldehydy

Bergamotka Cytryna Amalfi Pomarańcza Mandarynka Nuty owocowe

Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ecorce d'Orange by Sinfonia di Note.

Ecorce d'Orange Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Sinfonia di Note Ecorce d'Orange, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Sinfonia di Note Ecorce d'Orange, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ecorce d'Orange marki Sinfonia di Note. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ecorce d'Orange marki Sinfonia di Note reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowe
Guerlain Aqua Allegoria Orange Magnifica Davidoff Cool Water Woman Summer Fizz Acqua di Parma Acqua di Parma Colonia Comme des Garcons Energy C Grapefruit Monotheme Fine Fragrances Venezia Agrumi di Sicilia Boadicea the Victorious Energizer Creed Orange Spice Lush Olive Branch Clean Summer Linen Jo Wood Organics Langa Gump`s Baroque Pearl Rituals No. 01 Ginger Essence & White Tea