Marki » R S » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Coeur de Noisette Sinfonia di Note dla kobiet

Coeur de Noisette Sinfonia di Note dla kobiet

orzechowy
kokosowy

Coeur de Noisette marki Sinfonia di Note to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Coeur de Noisette został wydany w latach 2000's. Nutami głowy są kokos i nuty owocowe; nutami serca są orzech laskowy i nuty kwiatowe; nutami bazy są ambra, przyprawy i nuty drzewne.

Kokos Nuty owocowe

Orzech laskowy Nuty kwiatowe

Ambra Przyprawy Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Coeur de Noisette by Sinfonia di Note.

Coeur de Noisette Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Sinfonia di Note Coeur de Noisette, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Sinfonia di Note Coeur de Noisette, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Coeur de Noisette marki Sinfonia di Note. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Coeur de Noisette marki Sinfonia di Note reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Deborah Be Gourmand - Candy Fruit Pussy Deluxe Pussy Deluxe mark. mark Jewel Crabtree & Evelyn Found Stephanie de Saint-Aignan Amande Honorable Oriflame Dancing Lady Ulric de Varens Varens essentiel Neroli Divin L`Occitane en Provence Rose Confite Demeter Fragrance Necco Sweethearts Be My Valentine Sarantis B.U. Fantasy Avril Lavigne Forbidden Rose Smell Bent Prairie Nymph