Marki » R S » kwiatowe « Grupy

Blanc des Cotons Sinfonia di Note dla kobiet

Blanc des Cotons Sinfonia di Note dla kobiet

Blanc des Cotons marki Sinfonia di Note to kwiatowe perfumy dla kobiet. Blanc des Cotons został wydany w latach 2000's. Perfumy zawierają takie składniki, jak nuty kwiatowe, lawenda, ambra, wanilia i drzewo gwajakowe.

Nuty kwiatowe Lawenda Ambra Wanilia Drzewo gwajakowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Blanc des Cotons by Sinfonia di Note.

Blanc des Cotons Recenzje Perfum

Najpierw to zapach czystego, wilgotnego jeszcze prania, z nutą cukierkowej słodyczy – trochę przypomina mi tu zapach marki Clean.

Później robi się ciekawiej – nuta czystości robi się coraz gęstsza, bardziej pudrowa i słodsza – kojarzy mi się z zapachem cukru pudru.

Końcówka jest już lżejsza i znów przypomina po prostu czyste pranie.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Sinfonia di Note Blanc des Cotons, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Sinfonia di Note Blanc des Cotons, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Blanc des Cotons marki Sinfonia di Note. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Blanc des Cotons marki Sinfonia di Note reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Lacroix Christian Lacroix Escada Jardin de Soleil Giorgio Beverly Hills Giorgio Aire Estée Lauder Beautiful Love Trussardi Bianco Adidas Floral Dream Shania Twain Shania by Stetson Kenzo Kenzo Amour Florale Yves Saint Laurent Elle Shocking Jacques Fath Jacques Fath Irissime Gloria Vanderbilt Glorious Michael Storer Yvette