Marki » R S » orientalno - kwiatowe « Grupy

Trama Simone Cosac Profumi dla kobiet

Trama Simone Cosac Profumi dla kobiet

Trama Simone Cosac Profumi dla kobiet Zdjęcia Trama Simone Cosac Profumi dla kobiet Zdjęcia Trama Simone Cosac Profumi dla kobiet Zdjęcia Trama Simone Cosac Profumi dla kobiet Zdjęcia Trama Simone Cosac Profumi dla kobiet Zdjęcia

Trama marki Simone Cosac Profumi to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Trama został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Sonia Constant. Nutami głowy są nuty zielone, pieprz, różowy pieprz i liczi; nutami serca są jaśmin, tuberoza, brzoskwinia i czarna róża; nutami bazy są paczula, cedr virginia, benzoes, Żywica i ambra.

Nuty zielone Pieprz Różowy pieprz Liczi

Jaśmin Tuberoza Brzoskwinia Czarna róża

Paczula Cedr Virginia Benzoes Żywica Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Trama by Simone Cosac Profumi.

Trama Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Simone Cosac Profumi Trama, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Simone Cosac Profumi Trama, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Trama marki Simone Cosac Profumi. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Trama marki Simone Cosac Profumi reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Vera Wang Princess Olivier Strelli Olivier Strelli La Maison de la Vanille Vanille Fleurie de Tahiti Alessandro Della Torre Alessandro Della Torre Jovoy Paris Terra Incognita Alex Curran Alex MDCI Parfums Enlevement au Serail The Party The Garden Party Tuberose Allegri Allegri Otto Kern Egoluxe Feminin Tocca Colette Jean Paul Gaultier Classique Charm Edition