Marki » R S » kwiatowe « Grupy

Bianca Simone Cosac Profumi dla kobiet

Bianca Simone Cosac Profumi dla kobiet

Bianca Simone Cosac Profumi dla kobiet Zdjęcia Bianca Simone Cosac Profumi dla kobiet Zdjęcia Bianca Simone Cosac Profumi dla kobiet Zdjęcia Bianca Simone Cosac Profumi dla kobiet Zdjęcia Bianca Simone Cosac Profumi dla kobiet Zdjęcia Bianca Simone Cosac Profumi dla kobiet Zdjęcia Bianca Simone Cosac Profumi dla kobiet Zdjęcia

Bianca marki Simone Cosac Profumi to kwiatowe perfumy dla kobiet. Bianca został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Sonia Constant. Nutę głowy stanowi kwiat mandarynki; nutami serca są jaśmin, jeżyna, fiołek i gardenia; nutami bazy są piżmo, irys, ambra, mirra i cedr.

Kwiat mandarynki

Jaśmin Jeżyna Fiołek Gardenia

Piżmo Irys Ambra Mirra Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bianca by Simone Cosac Profumi.

Bianca Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Simone Cosac Profumi Bianca, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Simone Cosac Profumi Bianca, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bianca marki Simone Cosac Profumi. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bianca marki Simone Cosac Profumi reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Jesus Del Pozo Halloween Sun Giorgio Armani Armani Code Elixir Oriflame Eclat Trussardi Bianco Etienne Aigner In Leather Kenzo L'Eau par Kenzo Love L'Eau Houbigant Quelques Fleurs Royale Prada Infusion de Fleur d'Oranger Stella McCartney Stella Sheer 2009 Perry Ellis Perry Black for Her Jovan White Musk Taylor of London White Lily of the Valley