Marki » R S » drzewne « Grupy

Athunis Sigilli dla mężczyzn

Athunis Sigilli dla mężczyzn

Miałem: 2

Athunis marki Sigilli to drzewne perfumy dla mężczyzn. Athunis został wydany w latach 2000's. Twórcą kompozycji zapachowej jest Enrico Buccella. Nutę głowy stanowi cedr virginia; nutą serca jest wetyweria; nutami bazy są nuty drzewne i piżmo.

Cedr Virginia

Wetyweria

Nuty drzewne Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Athunis by Sigilli.

Fumidus

Athunis Recenzje Perfum

Athunis by Sigilli 4.00 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Sigilli Athunis, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Sigilli Athunis, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Athunis marki Sigilli. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Athunis marki Sigilli reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewne
Escada Escada pour Homme Light Silver Edition L`Occitane en Provence Eau d'Iparie Benetton Cumbia Colors Man Bond No 9 Riverside Drive Anat Fritz Anat Fritz Lorenzo Villoresi Vetiver DSQUARED² He Wood Rocky Mountain Wood Patyka Boise Krizia Krizia Uomo M. Micallef Les 4 Saisons: Automne Arno Sorel Shaman Platinum Jeanne Arthes Cotton Club