Marki » R S » drzewne « Grupy

Athunis Sigilli dla mężczyzn

Athunis Sigilli dla mężczyzn

Miałem: 2

Athunis marki Sigilli to drzewne perfumy dla mężczyzn. Athunis został wydany w latach 2000's. Twórcą kompozycji zapachowej jest Enrico Buccella. Nutę głowy stanowi cedr virginia; nutą serca jest wetyweria; nutami bazy są nuty drzewne i piżmo.

Cedr Virginia

Wetyweria

Nuty drzewne Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Athunis by Sigilli.

Fumidus

Athunis Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Sigilli Athunis, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Sigilli Athunis, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Athunis marki Sigilli. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Athunis marki Sigilli reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewne
Max Deville Camera On L`Artisan Parfumeur Dzing! Demeter Fragrance Snow Issey Miyake L`Eau d`Issey Pour Homme Summer Glimmer Pierre Balmain Miss Balmain Jacques Bogart Bogart CityTower Accord Parfait Heliotrope & Santal Zara Sandalo Jalaine Vetiver M. Micallef Gaiac Sprezzatura 732 Cascante d’Amore D.S. & Durga Empress Jingu