Marki » R S » orientalno - kwiatowe « Grupy

Fleur de Terre Shu Uemura dla kobiet

Fleur de Terre Shu Uemura dla kobiet

Fleur de Terre Shu Uemura dla kobiet Zdjęcia

Fleur de Terre marki Shu Uemura to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Fleur de Terre został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Marc Fanton d'Andon. Nutami głowy są pomarańcza, lawenda, bazylia, bergamotka, mięta, anyż i cytryna; nutami serca są mimoza, rozmaryn i kwiat pomarańczy; nutami bazy są drzewo sandałowe, fasolka tonka, wanilia i cedr.

Pomarańcza Lawenda Bazylia Bergamotka Mięta Anyż Cytryna

Mimoza Rozmaryn Kwiat pomarańczy

Drzewo sandałowe Fasolka tonka Wanilia Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fleur de Terre by Shu Uemura.

Fleur de Terre Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Shu Uemura Fleur de Terre, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Shu Uemura Fleur de Terre, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fleur de Terre marki Shu Uemura. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fleur de Terre marki Shu Uemura reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Elizabeth Arden Splendor Celine Dion Belong Hanae Mori Magical Moon Danielle Steel Danielle Nautilus Donna Nautilus Guerlain Garden Sensuel Avon Far Away Sensual Embrace Les Parfums de Rosine La Rose de Rosine DSH Perfumes Eau de Trianon (The Perfumed Court; Natural) Montale Deep Roses Nanette Lepore Nanette Filles des Iles Floral Sensuel