Marki » R S » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Fleur de Source Shu Uemura dla kobiet

Fleur de Source Shu Uemura dla kobiet

lekko korzenny
Fleur de Source Shu Uemura dla kobiet Zdjęcia

Fleur de Source marki Shu Uemura to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet. Fleur de Source został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jacques Fiori. Nutami głowy są lawenda, papirus, anyż i cytryna; nutami serca są kwiat pomarańczy i jaśmin; nutami bazy są kolendra i bazylia.

Lawenda Papirus Anyż Cytryna

Kwiat pomarańczy Jaśmin

Kolendra Bazylia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fleur de Source by Shu Uemura.

Fleur de Source Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Shu Uemura Fleur de Source, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Shu Uemura Fleur de Source, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fleur de Source marki Shu Uemura. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fleur de Source marki Shu Uemura reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Comme des Garcons Comme des Garcons Series 4 Cologne : Anbar Clive Christian 1872 Men Hermes Concentre d`Orange Verte Guerlain Eau de Fleurs de Cedrat Calypso Christiane Celle Calypso Tangerine O Boticario Homme.com Memoire Liquide Soleil Liquide Lisa Hoffman French Clary Sage Lush Cinders JoAnne Bassett Colette La Bouquetiere Matins Vert Intelligent Nutrients Awaken