Marki » R S » kwiatowe « Grupy

Fleur de Rose Shu Uemura dla kobiet

Fleur de Rose Shu Uemura dla kobiet

Fleur de Rose Shu Uemura dla kobiet Zdjęcia

Fleur de Rose marki Shu Uemura to kwiatowe perfumy dla kobiet. Fleur de Rose został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Daniel Maurel. Nutę głowy stanowi cytryna; nutami serca są frezja, jaśmin, róża i ylang-ylang; nutami bazy są drzewo sandałowe i szałwia.

Cytryna

Frezja Jaśmin Róża Ylang-ylang

Drzewo sandałowe Szałwia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fleur de Rose by Shu Uemura.

Fleur de Rose Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Shu Uemura Fleur de Rose, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Shu Uemura Fleur de Rose, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fleur de Rose marki Shu Uemura. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fleur de Rose marki Shu Uemura reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy Ysatis Iris L`Occitane en Provence Eau du Val (Magnolia) Emanuel Ungaro Apparition Sky Chantecaille Le Jasmin Dorin Un Air de Damas Fullah Kate Moss Kate Summer Time O Boticario Innamorata Creed Les Floralies Maitre Parfumeur et Gantier Fleur d’Iris Issey Miyake A Scent by Issey Miyake Eau de Parfum Florale Monotheme Fine Fragrances Venezia Frangipane delle Maldive Roger Vivier La Rose