Marki » R S » drzewno - aromatyczne « Grupy

Zen for Men White Heat Edition Shiseido dla mężczyzn

Zen for Men White Heat Edition Shiseido dla mężczyzn

Zen for Men White Heat Edition Shiseido dla mężczyzn Zdjęcia Zen for Men White Heat Edition Shiseido dla mężczyzn Zdjęcia

Zen for Men White Heat Edition marki Shiseido to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Zen for Men White Heat Edition został wydany w 2011 roku. Nutami głowy są lima, zielone jabłko, mięta i hassaku; nutami serca są kardamon, jałowiec i różanecznik; nutami bazy są piołun, szałwia, drzewo sandałowe i piżmo.

Lima Zielone jabłko Mięta Hassaku

Kardamon Jałowiec Różanecznik

Piołun Szałwia Drzewo sandałowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Zen for Men White Heat Edition by Shiseido.

A*Men Pure Energy
M;0°С Men

Zen for Men White Heat Edition Recenzje Perfum

arturovittorio
arturovittorio

Banał, banał...i jeszcze raz banał. Jakaś podrasowana syntetykami oranżadka albo mydełko w restauracyjnej toalecie. Jabłko z miętą i cytrusami. Żadnej tajemnicy, zaskoczenia. To powinno stać na najniższych półkach sieciowych drogerii wśród zapachów za 20 zł. Dla pryszczatych gimnazjalistów oglądających pod kołdrą profile swoich koleżanek na FB.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Shiseido Zen for Men White Heat Edition, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Shiseido Zen for Men White Heat Edition, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Zen for Men White Heat Edition marki Shiseido. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Zen for Men White Heat Edition marki Shiseido reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Diesel Diesel Green Masculine Jean Patou Voyageur Oriflame DeMarco Crabtree & Evelyn Nomad Creed Amalfi Flowers Fred Hayman Touch Sport Avon Avon Jet Homme Burberry Burberry Sport for Men Adidas Pure Game Special Edition Davidoff Champion Laurence Dumont Eau de Cologne - Cologne Ortigia Sicilia Coral Shell