Marki » R S » drzewno - wodne « Grupy

Zen for Men Sun Shiseido dla mężczyzn

Zen for Men Sun Shiseido dla mężczyzn

Miałem: 1 Chcę: 2

Zen for Men Sun Shiseido dla mężczyzn Filmy
Zen for Men Sun Shiseido dla mężczyzn Zdjęcia Zen for Men Sun Shiseido dla mężczyzn Zdjęcia Zen for Men Sun Shiseido dla mężczyzn Zdjęcia

Zen for Men Sun marki Shiseido to drzewno - wodne perfumy dla mężczyzn. Zen for Men Sun został wydany w 2013 roku. Nutami głowy są bergamotka, gruszka, yuzu i mięta; nutami serca są biały pieprz i fiołek; nutami bazy są cedr i ambra.

Bergamotka Gruszka Yuzu Mięta

Biały pieprz Fiołek

Cedr Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Zen for Men Sun by Shiseido.

Zen for Men Sun Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Shiseido Zen for Men Sun, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Shiseido Zen for Men Sun, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Zen for Men Sun marki Shiseido. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Zen for Men Sun marki Shiseido reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - wodne
Christian Lacroix Bazar pour Homme Versace Versace Man Eau Fraiche Azzaro Bright Visit Liz Claiborne Curve Crush for Men Molyneux Quartz pour Homme Dolce&Gabbana D&G Anthology Le Bateleur 1 Diesel Fuel for Life Summer CB I Hate Perfume M2 Black March CB I Hate Perfume Mr Hulot's Holiday Rasasi Fighting Temptation Armand Basi L’Eau Pour Homme Sabon Homme