Marki » R S » drzewno - wodne « Grupy

Zen for Men Sun Shiseido dla mężczyzn

Zen for Men Sun Shiseido dla mężczyzn

Miałem: 1 Chcę: 2

Zen for Men Sun Shiseido dla mężczyzn Filmy
Zen for Men Sun Shiseido dla mężczyzn Zdjęcia Zen for Men Sun Shiseido dla mężczyzn Zdjęcia Zen for Men Sun Shiseido dla mężczyzn Zdjęcia

Zen for Men Sun marki Shiseido to drzewno - wodne perfumy dla mężczyzn. Zen for Men Sun został wydany w 2013 roku. Nutami głowy są bergamotka, gruszka, yuzu i mięta; nutami serca są biały pieprz i fiołek; nutami bazy są cedr i ambra.

Bergamotka Gruszka Yuzu Mięta

Biały pieprz Fiołek

Cedr Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Zen for Men Sun by Shiseido.

Zen for Men Sun Recenzje Perfum

Zen for Men Sun by Shiseido 4.00 out of 5 based on 5 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Shiseido Zen for Men Sun, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Shiseido Zen for Men Sun, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Zen for Men Sun marki Shiseido. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Zen for Men Sun marki Shiseido reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - wodne
Cartier Déclaration Bois Bleu Donna Karan DKNY Red Delicious Men Tommy Bahama Tommy Bahama Very Cool For Men Trussardi Trussardi Jeans Men Hugo Boss Boss Pure Issey Miyake L’Eau d’Issey pour Homme Edition Bois Diesel Fuel for Life Summer Sage Machado Turquoise Montale Aoud Forest Adolfo Dominguez Bambu Armand Basi L’Eau Pour Homme Sabon Homme