Marki » R S » « Grupy

Zen for Men Shiseido dla mężczyzn

Zen for Men Shiseido dla mężczyzn

Zen for Men Shiseido dla mężczyzn Filmy

Zen for Men marki Shiseido to perfumy dla mężczyzn. Zen for Men został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są bergamotka, pomarańcza i gruszka; nutami serca są gałka muszkatołowa, fiołek i różanecznik; nutami bazy są piżmo, paczula i skóra.

Bergamotka Pomarańcza Gruszka

Gałka muszkatołowa Fiołek Różanecznik

Piżmo Paczula Skóra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Zen for Men by Shiseido.

Zen for Men Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Shiseido Zen for Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Shiseido Zen for Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Zen for Men marki Shiseido. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Zen for Men marki Shiseido reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Saint Laurent La Collection M7 Oud Absolu Guerlain Guerlain L'Homme L'Eau Boisée Viktor&Rolf Spicebomb Chanel Allure Pour Homme Yves Saint Laurent M7 Montale Black Aoud Creed Aventus Gucci Gucci pour Homme Christian Dior Dior Homme Intense Yves Saint Laurent L'Homme Gucci Gucci Pour Homme II Bentley Bentley For Men Absolute Chanel Allure Homme Sport Cologne Sport Bvlgari Bvlgari Pour Homme Bentley Bentley for Men Guerlain Vetiver Chanel Antaeus Dolce&Gabbana The One for Men Yves Saint Laurent Opium Pour Homme Guerlain Guerlain Homme Intense