Marki » R S » drzewno - wodne « Grupy

Zen Sun for Men 2014 Shiseido dla mężczyzn

Zen Sun for Men 2014 Shiseido dla mężczyzn

Zen Sun for Men 2014 Shiseido dla mężczyzn Zdjęcia Zen Sun for Men 2014 Shiseido dla mężczyzn Zdjęcia

Zen Sun for Men 2014 marki Shiseido to drzewno - wodne perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Zen Sun for Men 2014 został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francoise Caron. Nutami głowy są yuzu i biały pieprz; nutami serca są mięta i bergamotka; nutami bazy są ambra i nuty drzewne.

Yuzu Biały pieprz

Mięta Bergamotka

Ambra Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Zen Sun for Men 2014 by Shiseido.

Zen Sun for Men 2014 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Shiseido Zen Sun for Men 2014, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Shiseido Zen Sun for Men 2014, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Zen Sun for Men 2014 marki Shiseido. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Zen Sun for Men 2014 marki Shiseido reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - wodne
Aramis Aramis Always for Him Cartier Déclaration Bois Bleu Jovoy Paris Marine Dolce&Gabbana D&G Anthology Le Bateleur 1 Sage Machado Turquoise Rasasi Fighting Temptation Pascal Morabito Passion Mediterrannee Beach Andree Putman Preparation Parfumee Yves Rocher Eryo Blue LR Michael Schumacher Jeanne Arthes CO2 Andrea Maack Craft