Marki » R S » szyprowe « Grupy

Zen Original Shiseido dla kobiet

Zen Original Shiseido dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 1

Zen Original Shiseido dla kobiet Zdjęcia Zen Original Shiseido dla kobiet Zdjęcia Zen Original Shiseido dla kobiet Zdjęcia

Zen Original marki Shiseido to szyprowe perfumy dla kobiet. Zen Original został wydany w 1964 roku. Nutami głowy są kwiat pomarańczy, galbanum, hiacynt i bergamotka; nutami serca są mimoza, goździk (roślina), fiołek, korzeń irysa, jaśmin, róża i narcyz; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, piżmo, mech dębowy i cedr.

Kwiat pomarańczy Galbanum Hiacynt Bergamotka

Mimoza Goździk (roślina) Fiołek Korzeń irysa Jaśmin Róża Narcyz

Drzewo sandałowe Ambra Piżmo mech dębowy Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Zen Original by Shiseido.

Zen Original Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Shiseido Zen Original, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Shiseido Zen Original, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Zen Original marki Shiseido. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Zen Original marki Shiseido reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowe
Ayala Moriel Ayalitta Jovoy Paris Chypre Gas Gas Geo. F. Trumper Curzon Cologne Lanvin Monsieur Lanvin Revillon French Line Le Jardin Retrouve Pour Homme Avon True Force Francesco Smalto Molto Smalto Amouage The Library Collection Opus I Escentric Molecules Escentric 03 Le Labo Poudre D’Orient