Marki » R S » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Zen Moon Essence Shiseido dla kobiet

Zen Moon Essence Shiseido dla kobiet

Zen Moon Essence Shiseido dla kobiet Zdjęcia Zen Moon Essence Shiseido dla kobiet Zdjęcia Zen Moon Essence Shiseido dla kobiet Zdjęcia Zen Moon Essence Shiseido dla kobiet Zdjęcia Zen Moon Essence Shiseido dla kobiet Zdjęcia

Zen Moon Essence marki Shiseido to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Zen Moon Essence został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Michel Almairac. Nutami głowy są róża, bergamotka, ananas, gruszka i grejpfrut; nutami serca są jaśmin, magnolia, tuberoza, frezja, fiołek i malina; nutami bazy są białe piżmo, ambra, paczula, drzewo kaszmirowe i wanilia.

Róża Bergamotka Ananas Gruszka Grejpfrut

Jaśmin Magnolia Tuberoza Frezja Fiołek Malina

Białe piżmo Ambra Paczula Drzewo kaszmirowe Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Zen Moon Essence by Shiseido.

Zen Moon Essence Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Shiseido Zen Moon Essence, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Shiseido Zen Moon Essence, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Zen Moon Essence marki Shiseido. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Zen Moon Essence marki Shiseido reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Divine Divine Salvatore Ferragamo Parfum Subtil Paco Rabanne Black XS for Her Tommy Bahama Set Sail St. Barts for Women Frederic Malle L'Eau d'Hiver Liz Claiborne Mambo Mix Sonoma Scent Studio Wood Violet Cacharel Scarlett Tom Ford White Musk Collection Urban Musk Acqua di Biella Kid Mohair Oriflame Miss O Fashion Princess Mario Valentino Eau D'Essence