Marki » R S » « Grupy

Zen Gold Shiseido dla kobiet

Zen Gold Shiseido dla kobiet

Zen Gold Shiseido dla kobiet Zdjęcia Zen Gold Shiseido dla kobiet Zdjęcia Zen Gold Shiseido dla kobiet Zdjęcia

Zen Gold marki Shiseido to perfumy dla kobiet. Zen Gold został wydany w 2008 roku. nutą serca jest kwiaty; nutami bazy są ambra i nuty drzewne.

Kwiaty

Ambra Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Zen Gold by Shiseido.

Zen Gold Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Shiseido Zen Gold, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Shiseido Zen Gold, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Zen Gold marki Shiseido. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Zen Gold marki Shiseido reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Yves Rocher Ode a L`Amour Passionnement Roger & Gallet Eau de Gingembre Profumum Roma Acqua di Sale Tremendous Tremendous Thierry Mugler Angel Sunessence EDT Legere David & Victoria Beckham Signature Story for Him So...? So...? Inspired Esprit Imagine for Her Gres Cabotine Green Summer Bond No 9 Saks En Rose Elemis Elemis Eau de Parfum S-Perfume S-Perfume Jet Scent Remix 2.0