Marki » R S » kwiatowo - owocowe « Grupy

Zen Eau de Parfum Shiseido dla kobiet

Zen Eau de Parfum Shiseido dla kobiet

tuberozowy

Zen Eau de Parfum marki Shiseido to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Zen Eau de Parfum został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są lima, cytrusy, frezja i konwalia; nutami serca są jaśmin, tuberoza, lotos, róża, kwiat migdałowca i mimoza; nutami bazy są piżmo, cedr virginia i ambra.

Lima Cytrusy Frezja Konwalia

Jaśmin Tuberoza Lotos Róża Kwiat migdałowca Mimoza

Piżmo Cedr Virginia Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Zen Eau de Parfum by Shiseido.

Beyond Paradise
See by Chloe Si Belle

Zen Eau de Parfum Recenzje Perfum

tofik1984
tofik1984

Zapach dość dziwny.
Niby owocowy ale wyraźnie czuć podłoże piżmowe - jak dla mnie nietypowe połączenie.
Raczej trudno go polubić, jest lekko duszący i wszystkie nuty jakby kłócą się ze sobą, a powinny współgrać i ładnie się ułożyć. Myślę że Zen Eau de Perfum jest bardzo, ale to bardzo niedopracowany. Widać, że projektant miał jakąś wizję ale poszczególne składniki są podane w jakby złych proporcjach. Ogólnie dla mnie pachnie nieco mango, ale takim lekko nadpsutym.
Niestety, ale ja nie polecam tego zapachu nikomu.

Zen Eau de Parfum by Shiseido 2.18 out of 5 based on 12 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Shiseido Zen Eau de Parfum, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Shiseido Zen Eau de Parfum, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Zen Eau de Parfum marki Shiseido. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Zen Eau de Parfum marki Shiseido reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

John Galliano John Galliano Lalique Perles De Lalique Calvin Klein Eternity Alexander McQueen My Queen Ralph Lauren Romance Guerlain Shalimar Parfum Initial Guerlain Champs Elysees Eau de Toilette Chopard Casmir Boucheron Jaipur Saphir Bvlgari Aqva Divina Christian Dior Cruise Collection Escale Aux Marquises Ralph Lauren Ralph Lauren Blue Valentino V Givenchy Very Irresistible Sensual Christian Dior Midnight Poison Lalique Encre Noire Pour Elle Lolita Lempicka Lolita Lempicka Guerlain L'Instant Magique Christian Dior Dior Addict Eau de Parfum Guerlain Guerlain Shalimar Parfum Initial L'Eau