Marki » R S » orientalno - kwiatowe « Grupy

Zen Concentrated Shiseido dla kobiet

Zen Concentrated Shiseido dla kobiet

Zen Concentrated Shiseido dla kobiet Zdjęcia Zen Concentrated Shiseido dla kobiet Zdjęcia

Zen Concentrated marki Shiseido to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Zen Concentrated został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są bergamotka, grejpfrut, róża, brzoskwinia, magnolia i ananas; nutami serca są jaśmin, gardenia, hiacynt, lotos, frezja i fiołek; nutami bazy są paczula, cedr virginia, woda morska, kadzidło, wanilia, ambra, skóra i piżmo.

Bergamotka Grejpfrut Róża Brzoskwinia Magnolia Ananas

Jaśmin Gardenia Hiacynt Lotos Frezja Fiołek

Paczula Cedr Virginia Woda morska Kadzidło Wanilia Ambra Skóra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Zen Concentrated by Shiseido.

Coco Mademoiselle
Jil Sander Eve

Zen Concentrated Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Shiseido Zen Concentrated, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Shiseido Zen Concentrated, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Zen Concentrated marki Shiseido. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Zen Concentrated marki Shiseido reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Saint Laurent Cinema Fendi Palazzo Stella McCartney Stella Velvet Fragonard Belle de Nuit Matthew Williamson Matthew Williamson L`Artisan Parfumeur Vanilia Jovoy Paris Terra Incognita Rance 1795 Rue Rance Eau De La Couronne Ava Luxe Rosa de la Luz Space NK Champaca Lulu Guinness Pink Pearls Florascent Casbah