Marki » R S » orientalno - kwiatowe « Grupy

Zen Concentrated Shiseido dla kobiet

Zen Concentrated Shiseido dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 2

morski
Zen Concentrated Shiseido dla kobiet Zdjęcia Zen Concentrated Shiseido dla kobiet Zdjęcia

Zen Concentrated marki Shiseido to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Zen Concentrated został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są bergamotka, grejpfrut, róża, brzoskwinia, magnolia i ananas; nutami serca są jaśmin, gardenia, hiacynt, lotos, frezja i fiołek; nutami bazy są paczula, cedr virginia, woda morska, kadzidło, wanilia, ambra, skóra i piżmo.

Bergamotka Grejpfrut Róża Brzoskwinia Magnolia Ananas

Jaśmin Gardenia Hiacynt Lotos Frezja Fiołek

Paczula Cedr Virginia Woda morska Kadzidło Wanilia Ambra Skóra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Zen Concentrated by Shiseido.

Coco Mademoiselle
Jil Sander Eve

Zen Concentrated Recenzje Perfum

Zen Concentrated by Shiseido 4.00 out of 5 based on 3 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Shiseido Zen Concentrated, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Shiseido Zen Concentrated, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Zen Concentrated marki Shiseido. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Zen Concentrated marki Shiseido reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Poison Liz Claiborne Sweet Desire by Realities Kenzo Flower by Kenzo Edition d`Artistes Marina Picasso Chapeau Bleu Christian Lacroix C`est la Fete Patchouli Parfum d`Empire Cuir Ottoman Arrogance Arrogance Mix Vaniglia, Papaya Marilyn Miglin Divine Guerlain Les Secrets de Sophie Givenchy Harvest 2009 Ange ou Demon Fleur d`Oranger Pussy Deluxe Showcat Guerlain Shalimar Black Mystery 2007