Marki » R S » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Zen Shiseido dla kobiet

Zen Shiseido dla kobiet

Mam: 50 Miałem: 20 Chcę: 26 Ukochany zapach: 4

Zen Shiseido dla kobiet Zdjęcia Zen Shiseido dla kobiet Zdjęcia Zen Shiseido dla kobiet Zdjęcia Zen Shiseido dla kobiet Zdjęcia

Zen marki Shiseido to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Zen został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Michel Almairac. Nutami głowy są grejpfrut, bergamotka, pomarańcza, ananas i róża; nutami serca są frezja, gardenia, fiołek, konwalia, hiacynt, lotos i czerwone jabłko; nutami bazy są paczula, cedr, kadzidło, Żywica bursztynowa i piżmo.

Grejpfrut Bergamotka Pomarańcza Ananas Róża

Frezja Gardenia Fiołek Konwalia Hiacynt Lotos Czerwone jabłko

Paczula Cedr Kadzidło Żywica bursztynowa Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Zen by Shiseido.

Coco Mademoiselle
So Elixir Eau de Toilette
So Elixir

Zen Recenzje Perfum

Majka16
Majka16

Mamy piękną różę z paczula. Wstęp slodko -gorzki a później ciepło...pięknie ciepło. Nie widzę a raczej nie wyczuwam podobieństwa ani do Lady Milion ani do Chanel Mademoiselle a tym bardziej do Versace. ZEN rozwija się powoli uwydatniajac piekno składników, jest niepowtarzalny, zmienny, chwilami wystawi "koci pazurek" by po chwili spokojnie osiąść na ciele i trwac tak ok. 8 godzin. Nie jest ogoniasty raczej osobisty, wszak używamy zapachów dla siebie a przynajmniej ja tak mam. Flakon ciężki i niewygodny w użyciu ale zawartość piękna.
dokupiłam krem do ciała i jest superrr ... :)

fraupilz
fraupilz

Chanel Mademoiselle powoli przechodzący w Versace Vanity, przeprowadzając po drodze przez ulicę miłego starszego pana (a może tylko zasugerowałam się poprzednimi recenzjami?). Bardzo przyjemny, ale nie ulubiony.

Joskelyn
Joskelyn

Duze nadzieje pokladalam w testasch tak zachwalanego w recenzjach ZENu i po tescie na bleterku bylam zachwycona. Na skorze natomiast pierwsza godzina to dla mnie wypisz-wymaluj Lady Million Paco Rabbane tyle, ze w wersji lzejszej i bardziej litosciwej dla otoczenia. Nie do konca to rozumiem, bo nie mają zbyt wielu wspolnych nut?

Po jakims czasie podobienstwo sie konczy, bo LM pozstawia na skorze niekonczacy sie odór fermentu, natomiast ZEN jakąs męską, zwierzecą nutę - irytuje mnie ona niemilosiernie!!! Głowa mnie od tego boli, jest nie do wytrzymania. Testuje duzo zapachow, ale niewiele jest takich po ktorych musze isc w trybie nstychmiastowym pod prysznic. A potem leczyc sie AA Herba Fresca.

Nie mój.

Bardzo trwały.

cherie97
cherie97

Byłam właścicielką tych perfum przez krótką chwilę i wciąż czasami tęsknię za tym zapachem!
Na początku Zen pachnie cytrusami, latem, ciepłym, rozgrzanym słońcem powietrzem. Słodki, ale nie przesadzony, radosny i jednocześnie spokojny.
Potem zapach się zmienia, dochodzą do głosu kadzidła, niezwykle zmysłowa, otulająca woń, przywracająca harmonię ciału i umysłowi.
Flakon jest piękny w swojej prostocie, uwielbiam złote akcenty i proste, geometryczne linie.

Niestety, mój flakon odsprzedałam po tym, jak przez kilka dni mój narzeczony narzekał, że pachnę jak starszy facet. Może faktycznie Zen ma taką "męską" nutę? Niemniej jednak, wspaniały zapach - polecam, jeśli ktoś nie ma niezwykle wybrednego partnera, a sam zakochał się w tym zapachu ;)
Utrzymuje się na skórze cały dzień. Wart swojej ceny.

Izabela
Izabela

Już od samego patrzenia na flakon człowiek doświadcza ciepła i spokoju, pięknie przechodzi przez flakon światło, to złoto aż zaprasza - użyj mnie.
Perfumy z bardzo udaną kompozycją, kolejny dowód na to że owoce + kwiaty + drzewo = miłość.Ale nie jest to jedynie poprawny kwiatowo-owocowo zapach. Kadzidło, paczula i cedr w nucie bazy dodają mu pazura - męski podmuch definiuje kompozycję na nowo. Dla 100% kobiet z delikatnie męskim pazurem. Uwielbiam takie mieszanki. Uzależniają i są naprawdę bardzo zen...

iv3
iv3

Kocham ZEN , kojarzy mi się z latem , pięknym latem, szczególnie zachodami bądź wschodami na plaży, jest skomponowany wprost dla mnie, mimo, że nienawidzę konwalii w perfumach, tutaj jej nie czuję , pięknie mnie otulają , czuje się w nich jak w drugiej skórze. Są ze mną długo i napewno długo jeszcze pozostaną.

Zen by Shiseido 3.98 out of 5 based on 64 ratings and 6 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Shiseido Zen, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Shiseido Zen, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Zen marki Shiseido. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Zen marki Shiseido reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Coupon Code Fragrantica
Giorgio Armani Idole d`Armani Yves Saint Laurent Elle Dior Midnight Poison Lacoste Lacoste Pour Femme Gucci Gucci Rush 2 Versace Versense Chanel Chance Chanel Coco Noir Chanel Coco Mademoiselle Moschino Moschino Funny! Laura Biagiotti Roma Givenchy Ange ou Demon Le Secret Elixir Chanel Chance Eau Fraiche Jimmy Choo Jimmy Choo Yves Saint Laurent Cinema Chloe L`Eau de Chloe Lalique Perles De Lalique Kenzo Le Monde Est Beau Kenzo L'Eau par Kenzo Donna Karan Black Cashmere