Marki » R S » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Zen Shiseido dla kobiet

Zen Shiseido dla kobiet

Zen Shiseido dla kobiet Zdjęcia

Zen marki Shiseido to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Zen został wydany w 2000 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Nathalie Lorson. Nutami głowy są bergamotka i goryczka; nutami serca są irys, fiołek, mech dębowy i róża; nutami bazy są paczula, piżmo, grusza i bambus.

Bergamotka Goryczka

Irys Fiołek mech dębowy Róża

Paczula Piżmo Grusza Bambus

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Zen by Shiseido.

Zen Recenzje Perfum

Zen by Shiseido 4.17 out of 5 based on 8 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Shiseido Zen, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Shiseido Zen, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Zen marki Shiseido. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Zen marki Shiseido reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Kenzo Le Monde Est Beau Yves Saint Laurent Baby Doll Lancome Poeme Tommy Hilfiger T Girl Guerlain Aqua Allegoria Laurier - Reglisse Oscar de la Renta So de la Renta Kenzo Ca Sent Beau Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Clinique Clinique Happy Heart Yves Saint Laurent In Love Again Kookai Oui-Non Burberry Weekend for Women Guerlain Aqua Allegoria Pamplelune Davidoff Cool Water Cacharel Eden Chanel Chance Eau de Toilette Calvin Klein Truth Guerlain Aqua Allegoria Grosellina Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Her Eau de Parfum Shiseido Feminite du Bois