Marki » R S » orientalno - kwiatowe « Grupy

Vocalise Shiseido dla kobiet

Vocalise Shiseido dla kobiet

Miałem: 4

Vocalise Shiseido dla kobiet Zdjęcia Vocalise Shiseido dla kobiet Zdjęcia

Vocalise marki Shiseido to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Vocalise został wydany w 1997 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jacques Cavallier. Nutami głowy są nuty zielone, nuty owocowe, brzoskwinia, neroli, czarna porzeczka, orchidea i brazylijskie drzewo różane; nutami serca są yuzu, cyprys japoński, jaśmin, konwalia, czerwona porzeczka i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, piżmo, pieprz, wanilia, heliotrop i cedr.

Nuty zielone Nuty owocowe Brzoskwinia Neroli Czarna porzeczka Orchidea Brazylijskie drzewo różane

Yuzu Cyprys japoński Jaśmin Konwalia Czerwona porzeczka Róża

Drzewo sandałowe Piżmo Pieprz Wanilia Heliotrop Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vocalise by Shiseido.

Vocalise Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Shiseido Vocalise, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Shiseido Vocalise, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vocalise marki Shiseido. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vocalise marki Shiseido reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Dolce&Gabbana The One Marc Jacobs Marc Jacobs Autumn Splash Violet Sean John Unforgivable Women Romea D`Ameor The Sovereigns of Egypt Arrogance Arrogance Mix Vaniglia, Papaya Kanabeach Kanabeach Femme Red Pearl Silver Ring Bvlgari BLV Eau de Parfum II Humiecki & Graef Clemency DSH Perfumes Parfum de Luxe Tocca Colette Florascent Aqua Floralis Jasmine