Marki » R S » kwiatowe « Grupy

Rosarium Shiseido dla kobiet

Rosarium Shiseido dla kobiet

Miałem: 1

Rosarium Shiseido dla kobiet Zdjęcia Rosarium Shiseido dla kobiet Zdjęcia

Rosarium marki Shiseido to kwiatowe perfumy dla kobiet. Rosarium został wydany w 2012 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak róża.

Róża

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rosarium by Shiseido.

Rosarium Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Shiseido Rosarium, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Shiseido Rosarium, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rosarium marki Shiseido. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rosarium marki Shiseido reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Burberry Tender Touch Ghost Ghost Cherish Prince Matchabelli Wind Song Yves Rocher Fleur de Noel Guerlain Idylle CnR Create Gemini Tallulah Jane Tallulah I Profumi di Firenze Lilla Serenella Roger Vivier La Rose La Bouquetiere Tendre est la Nuit Guerlain Idylle Eau de toilette Joya Shades of Dusk Starleaf