Marki » R S » kwiatowo - zielone « Grupy

Relaxing Fragrance Shiseido dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 4

ziołowy
ozonowy
Relaxing Fragrance Shiseido dla kobiet Zdjęcia Relaxing Fragrance Shiseido dla kobiet Zdjęcia Relaxing Fragrance Shiseido dla kobiet Zdjęcia Relaxing Fragrance Shiseido dla kobiet Zdjęcia

Relaxing Fragrance marki Shiseido to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Relaxing Fragrance został wydany w 1997 roku. Nutami głowy są dzięgiel, róża herbaciana, liść czarnej porzeczki, malina, ogórek i bambus; nutami serca są piwonia, gardenia i kardamon;

Dzięgiel Róża herbaciana Liść czarnej porzeczki Malina Ogórek Bambus

Piwonia Gardenia Kardamon

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Relaxing Fragrance by Shiseido.

Relaxing Fragrance Recenzje Perfum

hasi
hasi

Czy kogoś relaksuje ogóras... ?
Bardzo mi się ten zapach nie podoba, ogółem nie lubię ogórka w perfumach, ale tu jest jeszcze podany na tak nieładny sposób, że naprawdę zamiast mnie odprężyć spowodował zwiększoną aktywność fizyczną i sprint do łazienki celem szybkiego zmycia.
To jakiś straszny mix ogórka z dużą ilością starej wody i nutami kolońskimi.
Psiknęłam od koleżanki w ciemno, teraz jak patrzę na zdjęcia kampanii reklamowej to widzę flakon w świetle ogórka- zaskoczenia więc nie ma, producent daje co pokazuje.
Nie polecam, no chyba, że ktoś jest wielkim fanem tej nuty.

marialisa
marialisa

Uwaga - potrafi być migrenogennym, zamiast relaksować:(

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Shiseido Relaxing Fragrance, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Shiseido Relaxing Fragrance, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Relaxing Fragrance marki Shiseido. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Relaxing Fragrance marki Shiseido reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Christian Lacroix Bazar Estée Lauder Private Collection L`Artisan Parfumeur Fleur de Narcisse Nicolai Parfumeur Createur Le Temps d'une Fête Guerlain Cherry Blossom Delight Jardin de France Hassana Zara Flor de Azahar MDCI Parfums Un Coeur en Mai Caesars World Ferentina Parfums 06130 Lierre Rose Yves Rocher Chevrefeuille Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Gin & Rosewater