Marki » R S » kwiatowo - zielone « Grupy

Murasaki Shiseido dla kobiet

Murasaki Shiseido dla kobiet

Mam: 3 Chcę: 3

Murasaki Shiseido dla kobiet Zdjęcia

Murasaki marki Shiseido to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Murasaki został wydany w 1980 roku. Nutami głowy są gardenia, galbanum, brzoskwinia, hiacynt i bergamotka; nutami serca są lilia, korzeń irysa, jaśmin, konwalia i róża; nutami bazy są skóra, drzewo sandałowe, ambra, piżmo, mech dębowy i wetyweria.

Gardenia Galbanum Brzoskwinia Hiacynt Bergamotka

Lilia Korzeń irysa Jaśmin Konwalia Róża

Skóra Drzewo sandałowe Ambra Piżmo Mech dębowy Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Murasaki by Shiseido.

Murasaki Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Shiseido Murasaki, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Shiseido Murasaki, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Murasaki marki Shiseido. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Murasaki marki Shiseido reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Annayake Annayake Pour Elle Escada Escada Sport  Feeling Free Roberto Verino VV Alfred Sung Sha Jo Malone White Jasmine & Mint Alessandro Dell` Acqua Woman In Rose Bvlgari Eau Fraiche Byredo Green Comme des Garcons Comme des Garcons Series 1  Leaves: Mint Lili Bermuda Coral Gendarme 7 Sinful Scents Envious Calypso Christiane Celle Jasmin