Marki » R S » orientalno - kwiatowe « Grupy

Maquillage Dramatic Mood Potion Shiseido dla kobiet

Maquillage Dramatic Mood Potion Shiseido dla kobiet

Maquillage Dramatic Mood Potion Shiseido dla kobiet Zdjęcia Maquillage Dramatic Mood Potion Shiseido dla kobiet Zdjęcia

Maquillage Dramatic Mood Potion marki Shiseido to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Maquillage Dramatic Mood Potion został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są bergamotka, grejpfrut, jabłko, malina, morela, brzoskwinia, gruszka, kardamon, jaśmin i paczula; nutami serca są róża bułgarska, jaśmin, osmantus, fiołek, kwiat drzewa oliwnego i konwalia; nutami bazy są drzewo sandałowe, cedr, irys, ambra, wanilia, piżmo i szafran.

Bergamotka Grejpfrut Jabłko Malina Morela Brzoskwinia Gruszka Kardamon Jaśmin Paczula

Róża bułgarska Jaśmin Osmantus Fiołek Kwiat drzewa oliwnego Konwalia

Drzewo sandałowe Cedr Irys Ambra Wanilia Piżmo Szafran

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Maquillage Dramatic Mood Potion by Shiseido.

Maquillage Dramatic Mood Potion Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Shiseido Maquillage Dramatic Mood Potion, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Shiseido Maquillage Dramatic Mood Potion, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Maquillage Dramatic Mood Potion marki Shiseido. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Maquillage Dramatic Mood Potion marki Shiseido reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Carolina Herrera 212 Sexy Christian Lacroix Tumulte Ralph Lauren Notorious Charles of the Ritz Charles of the Ritz Jean Paul Gaultier Classique Gold Collection Tocca Cleopatra Andy Warhol Pop pour Femme Kanabeach Kanabeach Femme Christina Aguilera Christina Aguilera by Night Gloria Vanderbilt Fatale Oriflame Giordani Gold Shine DSH Perfumes Quinacridone Violet