Marki » R S » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Koto Shiseido dla kobiet

Koto Shiseido dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 1

skórzany

Koto marki Shiseido to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Koto został wydany w 1967 roku. Nutami głowy są cytrusy, przyprawy, nuty zielone i aldehydy; nutami serca są jaśmin, narcyz, gardenia, korzeń irysa, róża i konwalia; nutami bazy są wetyweria, paczula, mech dębowy, ambra, kastoreum i skóra.

Cytrusy Przyprawy Nuty zielone Aldehydy

Jaśmin Narcyz Gardenia Korzeń irysa Róża Konwalia

Wetyweria Paczula Mech dębowy Ambra Kastoreum Skóra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Koto by Shiseido.

Koto Recenzje Perfum

Koto by Shiseido 4.00 out of 5 based on 3 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Shiseido Koto, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Shiseido Koto, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Koto marki Shiseido. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Koto marki Shiseido reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Christian Dior Diorella Kate Moss Kate by Kate Moss Luxury Edition Krizia Krizia Donna Istinto Menard Merefame Nicolai Parfumeur Createur Week End a Deauville Paco Rabanne La Nuit Il Profvmo Multiflor Line Coquelicot Van Cleef & Arpels Oriens I Santi Via Veneto O Boticario Sensuelle Essence Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Lapsang Su Chong Strange Invisible Perfumes L'Invisible