Marki » R S » kwiatowe « Grupy

Energizing Fragrance Shiseido dla kobiet

Energizing Fragrance Shiseido dla kobiet

lekko korzenny
Energizing Fragrance Shiseido dla kobiet Zdjęcia Energizing Fragrance Shiseido dla kobiet Zdjęcia

Energizing Fragrance marki Shiseido to kwiatowe perfumy dla kobiet. Energizing Fragrance został wydany w 1999 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Claudette Belnavis. Nutami głowy są goździk (roślina) i pieprz; nutami serca są irys, jaśmin, heliotrop, konwalia, anyż i róża; nutami bazy są nuty drzewne i białe piżmo.

Goździk (roślina) Pieprz

Irys Jaśmin Heliotrop Konwalia Anyż Róża

Nuty drzewne Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Energizing Fragrance by Shiseido.

Chloe Innocence

Energizing Fragrance Recenzje Perfum

Nan
Nan

Jeden ze starszych nabytków w mojej kolekcji, o którym – przyznaję – na całe lata zapomniałam. Wygrzebałam dziś butelkę z szuflady w poszukiwaniu czegoś, co byłoby dla mnie znośne przy męczącym mnie już drugi dzień bólu głowy i okazuje się, że to był bardzo dobry wybór. Perfumy zgodnie ze swą nazwą naprawdę dodają energii i nie powodują ciężaru na żołądku, który przy bólu głowy jest zjawiskiem nader częstym. Kupiłam je z myślą o używaniu latem i mimo że absolutnie nie jest to typowy świeżak, w tej roli również sprawdzały się doskonale.

W moim odczuciu Energizing Fragrance to zapach przede wszystkim kwiatowy, podbity korzennymi aromatami co daje mieszankę tchnącą optymizmem, radością i lekką, absolutnie niemęczącą słodyczą. Nie spotkałam jak dotąd nic, co byłoby do niego podobne, może z wyjątkiem Simply Clinique, ale nie jest to podobieństwo nut, a raczej ogólnego wyrazu. Oba należą do nielicznego grona zapachów dających wrażenie ciepłej świeżości, jakkolwiek dziwnie by to nie brzmiało. Przyznam, że nie potrafię wyodrębnić w tych perfumach poszczególnych nut, bo też nic się w nich specjalnie nie wybija na pierwszy plan. To doskonała mieszanka, o której można powiedzieć, że jest jednocześnie kwiatowa, korzenna i …drzewna. Z opisu wyłania się dość osobliwe pachnidło, jednak w żadnym razie nie można uznać tych perfum za trudne. Uważam je za jeden z najbardziej przyjaznych i uniwersalnych zapachów w mojej kolekcji. Bardzo się cieszę, że sobie o nim przypomniałam i z przyjemnością wykończę buteleczkę. Bardzo ciekawe perfumy, a kompletnie niedocenione i chyba mało znane, nawet perfumaniakom. Warto przetestować, zwłaszcza jeżeli gustujecie w ciepłych i jednocześnie lekkich zapachach.

2017
monika690
monika690

Hahaha, wreszcie mam tą gruszko- lewatywę dzięki miłej fragrantowiczce :) Zapach dodający energetycznego kopa, lepszy niż kawa z rana, lepszy niż kawa dożylnie. Kompozycja bardzo spójna, kwiatowo- roślinna z lekkim pieprzykiem i delikatnym kwaskiem. Wymarzona na wiosenno-letnie ranki, brawo dla Shiseido.

amanda
amanda

Miałam kiedyś możliwość wziąć z wymiany, ale nie znałam i jakoś nie miałam widocznie wtedy ochoty na coś w ciemno. Teraz mogę stwierdzić,że to był błąd.
Dostałam próbkę zapachu i choć nie jestem specjalną miłośniczką kwiatowych perfum to te urzekły mnie świeżością.
Ale tu nawet nie chodzi o świeżość, bo tę przecież można znalezć w wielu perfumach,ale o totalny zastrzyk energii, wąchasz je i od razu masz na twarzy banana.
Zima zamienia się w letni dzionek, kiedy promienie słoneczne o poranku delikatnie muskają twarz.
To szybki poprawiacz nastroju, nie wierzysz? sama sprawdz.
Pieprz z kwiatami spisał się tu na szóstkę!.

germanita
germanita

Zupełnie niepodobne żeby mi się podobał...
jest delikatny, niewinny, kwiatowy, romantyczny - zupełna odwrotność.
A jednak, podoba mi się! i właśnie energetyzuje. Rozświetla mi dzień, sprawia, że słońce wychodzi zza chmur!

Aleksandra
Aleksandra

To zapach, który stawia na nogi. Jest przebudzeniem po zdecydowanie przydługiej zimie w Polsce. Jak znalazł na przywiatanie wiosny.
Intensywny ale nie męczy. Przyjemnie cierpki, czysty, świeżo-pikantny, przyprawia o ciarki na skórze.
Piżmo w połaczeniu z goździkiem daje niesamowity aromat - to taki kompot hojnie doprawiony, ale nie tymi przyprawami rozgrzewajacymi, ale przyjemnie chłodzącymi i energetyzujacymi.
TAK, nazwa oddaje działanie tego eliksiru idealnie !!!
Nie skrywa w sobie jakiejs wielkiej tajemnicy, ale mimo tego intryguje.
Codzienny, nieoficjalny. Na wieczor, randkę - odpada...zresztą, jak kto lubi:-)
Dla szukajacych odpoczynku od wanilii, skóry i nadmiaru nut kwiatowych.
Jest jak kuracja oczyszczajaca dla zmysłu powonienia.
Twałoscna mojej skórze całodniowa.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Shiseido Energizing Fragrance, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Shiseido Energizing Fragrance, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Energizing Fragrance marki Shiseido. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Energizing Fragrance marki Shiseido reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

The Different Company Sublime Balkiss Agent Provocateur L'Agent Bottega Veneta Bottega Veneta Yves Rocher Rose Oud Laura Biagiotti Roma Elie Saab Le Parfum Mauboussin Emotion Divine Molinard Nirmala Geoffrey Beene Grey Flannel Giorgio Armani Sensi Lalique Amethyst Christian Dior Poison Lolita Lempicka Si Lolita Gres Cabotine Oriflame Amber Elixir Night Giorgio Armani Emporio Armani Lei Lalique Perles De Lalique Mauboussin Mauboussin Serge Lutens Fille en Aiguilles Yves Rocher Secret d`Essences Neroli