Marki » R S » kwiatowe « Grupy

Energizing Fragrance Shiseido dla kobiet

Energizing Fragrance Shiseido dla kobiet

lekko korzenny
Energizing Fragrance Shiseido dla kobiet Zdjęcia Energizing Fragrance Shiseido dla kobiet Zdjęcia

Energizing Fragrance marki Shiseido to kwiatowe perfumy dla kobiet. Energizing Fragrance został wydany w 1999 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Claudette Belnavis. Nutami głowy są goździk (roślina) i pieprz; nutami serca są irys, jaśmin, heliotrop, konwalia, anyż i róża; nutami bazy są nuty drzewne i białe piżmo.

Goździk (roślina) Pieprz

Irys Jaśmin Heliotrop Konwalia Anyż Róża

Nuty drzewne Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Energizing Fragrance by Shiseido.

Chloe Innocence

Energizing Fragrance Recenzje Perfum

monika690
monika690

Hahaha, wreszcie mam tą gruszko- lewatywę dzięki miłej fragrantowiczce :) Zapach dodający energetycznego kopa, lepszy niż kawa z rana, lepszy niż kawa dożylnie. Kompozycja bardzo spójna, kwiatowo- roślinna z lekkim pieprzykiem i delikatnym kwaskiem. Wymarzona na wiosenno-letnie ranki, brawo dla Shiseido.

amanda
amanda

Miałam kiedyś możliwość wziąć z wymiany, ale nie znałam i jakoś nie miałam widocznie wtedy ochoty na coś w ciemno. Teraz mogę stwierdzić,że to był błąd.
Dostałam próbkę zapachu i choć nie jestem specjalną miłośniczką kwiatowych perfum to te urzekły mnie świeżością.
Ale tu nawet nie chodzi o świeżość, bo tę przecież można znalezć w wielu perfumach,ale o totalny zastrzyk energii, wąchasz je i od razu masz na twarzy banana.
Zima zamienia się w letni dzionek, kiedy promienie słoneczne o poranku delikatnie muskają twarz.
To szybki poprawiacz nastroju, nie wierzysz? sama sprawdz.
Pieprz z kwiatami spisał się tu na szóstkę!.

germanita
germanita

Zupełnie niepodobne żeby mi się podobał...
jest delikatny, niewinny, kwiatowy, romantyczny - zupełna odwrotność.
A jednak, podoba mi się! i właśnie energetyzuje. Rozświetla mi dzień, sprawia, że słońce wychodzi zza chmur!

Aleksandra
Aleksandra

To zapach, który stawia na nogi. Jest przebudzeniem po zdecydowanie przydługiej zimie w Polsce. Jak znalazł na przywiatanie wiosny.
Intensywny ale nie męczy. Przyjemnie cierpki, czysty, świeżo-pikantny, przyprawia o ciarki na skórze.
Piżmo w połaczeniu z goździkiem daje niesamowity aromat - to taki kompot hojnie doprawiony, ale nie tymi przyprawami rozgrzewajacymi, ale przyjemnie chłodzącymi i energetyzujacymi.
TAK, nazwa oddaje działanie tego eliksiru idealnie !!!
Nie skrywa w sobie jakiejs wielkiej tajemnicy, ale mimo tego intryguje.
Codzienny, nieoficjalny. Na wieczor, randkę - odpada...zresztą, jak kto lubi:-)
Dla szukajacych odpoczynku od wanilii, skóry i nadmiaru nut kwiatowych.
Jest jak kuracja oczyszczajaca dla zmysłu powonienia.
Twałoscna mojej skórze całodniowa.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Shiseido Energizing Fragrance, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Shiseido Energizing Fragrance, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Energizing Fragrance marki Shiseido. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Energizing Fragrance marki Shiseido reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

The Different Company Sublime Balkiss Agent Provocateur L'Agent Yves Rocher Rose Oud Laura Biagiotti Roma Molinard Nirmala Mauboussin Emotion Divine Geoffrey Beene Grey Flannel Christian Dior Poison Gres Cabotine Oriflame Amber Elixir Night Mauboussin Mauboussin Angel Schlesser Angel Schlesser Oriental Edition II Elie Saab Le Parfum Yves Rocher Secret d`Essences Neroli Bottega Veneta Bottega Veneta Hermes Eau des Merveilles Alfred Sung Forever Givenchy Amarige Serge Lutens Ambre Sultan Laura Biagiotti Mistero di Roma Donna