Marki » R S » kwiatowo - zielone « Grupy

Chant Du Coeur Shiseido dla kobiet

Chant Du Coeur Shiseido dla kobiet

Chant Du Coeur marki Shiseido to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Chant Du Coeur został wydany w 1993 roku. Nutami głowy są nuty zielone, bergamotka, cytryna, brzoskwinia i hiacynt; nutami serca są jaśmin, lilia, narcyz, irys i róża; nutami bazy są cedr i piżmo.

Nuty zielone Bergamotka Cytryna Brzoskwinia Hiacynt

Jaśmin Lilia Narcyz Irys Róża

Cedr Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Chant Du Coeur by Shiseido.

Chant Du Coeur Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Shiseido Chant Du Coeur, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Shiseido Chant Du Coeur, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Chant Du Coeur marki Shiseido. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Chant Du Coeur marki Shiseido reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Cerruti Cerruti 1881 Eau d'Ete Tommy Hilfiger Freedom for Her Loewe Quizas, Quizas, Quizas Crabtree & Evelyn Lily of the Valley CB I Hate Perfume Tea/Rose Weil Sweet Bambou Berkeley Square White Muguet Charriol Tourmaline Parfums Berdoues 1902 Lavande D.S. & Durga Cowgirl Grass Project D by Dannii and Tabitha Dawn Dorin Roses des Vents Est