Marki » R S » cytrusowe « Grupy

Style Sport Shirley May dla mężczyzn

Style Sport Shirley May dla mężczyzn

Style Sport marki Shirley May to cytrusowe perfumy dla mężczyzn. Perfumy zawierają takie składniki, jak cytrusy, cedr, paczula i piżmo.

Cytrusy Cedr Paczula Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Style Sport by Shirley May.

Style Sport Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Shirley May Style Sport, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Shirley May Style Sport, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Style Sport marki Shirley May. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Style Sport marki Shirley May reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowe
Christian Dior Eau Fraiche Paco Rabanne Paco Energy Agatha Ruiz de la Prada Agua de Agatha Ruiz de la Prada Bath and Body Works Pink Grapefruit Creed Zeste Mandarine Pamplemousse L`Erbolario Citrus Maitre Parfumeur et Gantier Eau du Gantier So...? So...? Into the night JoAnne Bassett Sparkling Citrus Bronnley Lime & Bergamot Anthousa Citrus Sorbet Atelier Cologne Orange Sanguine