Marki » R S » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Pure Feelings Shirley May dla kobiet

Pure Feelings Shirley May dla kobiet

Pure Feelings marki Shirley May to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są pomarańcza, mandarynka, kwiat pomarańczy i bergamotka; nutami serca są jaśmin, róża turecka i ylang-ylang; nutami bazy są fasolka tonka, paczula, wanilia, wetyweria i białe piżmo.

Pomarańcza Mandarynka Kwiat pomarańczy Bergamotka

Jaśmin Róża turecka Ylang-ylang

Fasolka tonka Paczula Wanilia Wetyweria Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pure Feelings by Shirley May.

Pure Feelings Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Shirley May Pure Feelings, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Shirley May Pure Feelings, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pure Feelings marki Shirley May. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pure Feelings marki Shirley May reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Christian Dior Diorella La Perla J'Aime Tom Ford Black Violet Jil Sander Jil Sander Scent 79 Woman Avon Occur! Memo Lalibela Gucci Gucci by Gucci Eau de Toilette Bijan Bijan Wicked B Never Too Busy To Be Beautiful 1000 Kisses Deep Crazylibellule and the Poppies Les Divines Alcoves Amoureuse In Love DSH Perfumes Feuilles (Leaves) MOR Peony Flower